تجهیز کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی توسط بنیاد قلم چی

بنیاد قلم چی طی چند روز گذشته، تجهیز کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی را در دستور کار خود قرار داد.

تجهیز کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی توسط بنیاد قلم چی

بنیاد قلم چی طی چند روز گذشته، تجهیز کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی را در دستور کار خود قرار داد.


به گزارش روابط عمومی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، رمضانعلی محسنی عضو هیأت نظارت بر پروژه های عمرانی با اعلام این خبر گفت: طی تفاهم نامه ای که در مرداد ماه جاری میان دانشگاه علامه طباطبائی و بنیاد قلم چی به امضاء رسید، بنیاد بر تجهیز کتابخانه مرکزی این دانشگاه متعهد شد.

محسنی اظهار داشت: تجهیز بخش جدید این کتابخانه شامل 700 قفسه، 480 میز قرائت خانه و 960 صندلی خواهد بود که با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد ریال تا مهرماه امسال انجام می شود.

وی در ادامه افزود: تجهیز کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی تحول قابل توجهی را به منظور بهره مندی دانشجویان از فضای مناسب برای مطالعه درپی خواهد داشت که طی آن 960 دانشجو همزمان می توانند از سالن مطالعه این کتابخانه استفاده کنند.

بنابر این گزارش، حامد هوشیاران مسئول تولید کتاب با اشاره به اهمیت کتابخانه این دانشگاه و ضرورت تجهیز آن گفت: کتابخانه مرکزی و مرکز اسناد دانشگاه علامه طباطبائی با قدمتی بیش از 30 سال و حدود 2500 متر زیربنا، با مجموعه ای از منابع فارسی و غیر فارسی در حوزه های علوم انسانی و علوم اجتماعی، یکی از مدرن ترین کتابخانه های دانشگاهی تهران به لحاظ سبک معماری به شمار می رود که مورد استفاده تمامی دانشجویان از دانشکده های مختلف این دانشگاه است.

وی افزود: معماری این کتابخانه به گونه ای طراحی شده است که سیستم تأمین نور، سرمایش و گرمایش آن به صورت طبیعی تأمین می شود و فضای این کتابخانه با نورگیری کامل، در فصل های تابستان و زمستان از خنکی و گرمای مطلوبی برخوردار است.

لازم به ذکر است که این پروژه (تجهیز بخش جدید این کتابخانه) با همراهی و پیگیری حامد هوشیاران دانشجوی مقطع دکترای حقوق عمومی دانشگاه علامه طباطبائی و از همکاران بنیاد با هیات عمرانی بنیاد قلم چی به مرحله اجرا رسیده است.تجهیز کتابخانه مرکزی دانشگاه علامه طباطبائی توسط بنیاد قلم چی
منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24