کمبود موجودی هوم پاد در زمان عرضه

کمپانی «Inventec» به عنوان تأمین کننده اسپیکر هوشمند «هوم پاد» اپل اعلام کرد که تعداد دستگاه‌های آماده فروش در زمان عرضه محدود بوده، و نقش این محصول در درآمدهای شرکت ناچی

کمپانی «Inventec» به عنوان تأمین کننده اسپیکر هوشمند «هوم پاد» اپل اعلام کرد که تعداد دستگاه های آماده فروش در زمان عرضه محدود بوده، و نقش این محصول در درآمدهای شرکت ناچیز خواهد بود.

Inventec در سال جاری میلادی 500 هزار دستگاه هوم پاد تولید می کند

این خبر را «دیوید هو» مدیر عامل کمپانی Inventec طی یک نشست خبری بیان کرد که البته وی در این جلسه، مستقیماً به هوم پاد اشاره نکرده و از عبارت «دستگاه خانگی هوشمند رده بالا» استفاده نمود؛ اما با توجه به صحبت های آقای هو و اشاره به تاریخ عرضه در اواخر سال 2017 (منطبق بر تاریخ عرضه هوم پاد)، به نظر می رسد محصول مورد بحث همان اسپیکر هوشمند اپل باشد.

بر اساس برخی از تحلیل ها، Inventec در سال جاری میلادی 500 هزار دستگاه هوم پاد را تولید خواهد کرد که با توجه به محبوبیت بالای این محصول، کافی نبوده و احتمالاً فروشگاه های اپل در سراسر دنیا با کمبود موجودی مواجه خواهند شد.

البته بنا بر گزارش های دیگر، کمپانی ساکن کوپرتینو قصد دارد در سال 2018 شرکت فاکسکان را نیز به زنجیره تأمین هوم پاد اضافه کرده، و سرعت تولید اسپیکرهای هوشمند خود را برای پاسخ به تقاضای بازار افزایش دهد.

لازم به ذکر است که کمپانی Inventec علاوه بر هوم پاد، مسئولیت تولید اِیرپادهای اپل را نیز بر عهده داشته و موفق شده با افزایش تولید این محصول، پاسخگوی تقاضای مشتریان باشد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب