آیفون 7اس از ضخامت بیشتری برخوردار است ؟

انتظار می‌رود که در سال جاری اپل تعدادی آیفون جدید معرفی کند که در میان آنها نسخه‌های جدید مدل‌های سال پیش نیز با عنوان آیفون 7 اس و 7 اس پلاس دیده خواهند شد. آیفون 8 نیز

آیفون 7اس از ضخامت بیشتری برخوردار است ؟

انتظار می رود که در سال جاری اپل تعدادی آیفون جدید معرفی کند که در میان آنها نسخه های جدید مدل های سال پیش نیز با عنوان آیفون 7 اس و 7 اس پلاس دیده خواهند شد. آیفون 8 نیز قرار است به عنوان مدل جدید سال 2017 معرفی شود. تا این لحظه توجهات بیشتر به آیفون 8 معطوف بوده است، اما امروز جزییات جدیدی در خصوص آیفون 7 اس منتشر شده است.


بر اساس شایعات، اپل بر خلاف آیفون 8، قصد ندارد تغییرات زیادی در طراحی آیفون 7 اس و 7 اس پلاس ایجاد کند. اما تفاوت هایی با مدل های آیفون 7 و 7 پلاس به چشم می خورد که از جمله می توان از وجود پنل پشتی شیشه ای نام برد. به همین دلیل هم در شایعات اشاره شده که آیفون 7 اس احتمالا از ضخامت بیشتری برخوردار خواهد بود.


در وبلاگ آلمانی Giga Apple از قول یک کمپانی تولیدکننده قاب اظهار شده که آیفون های جدید حدود 0.1 میلیمتر از مدل های قبلی ضخیم تر هستند. اگر به خاطر داشته باشید آیفون 6 اس نیز به دلیل برخورداری از قابلیت لمس سه بعدی از ضخامت بیشتری نسبت به آیفون 6 برخوردار بود. شاید این ضخامت خیلی قابل توجه نباشد، اما قطعا به این معنی است که باید قاب های جدیدی برای این گوشی تهیه کنید.


قاب گوشی ها معمولا طوری طراحی می شوند که کاملا اندازه گوشی باشند، بنابراین کوچکترین تغییری می تواند قاب را غیر قابل استفاده کند.

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب