واکنش زیدان به محرومیت رونالدو

سرمربی رئال مادرید نسبت به محرومیت 5 جلسه‌ای ستاره تیمش واکنش نشان داد.

واکنش زیدان به محرومیت رونالدو

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، رئال مادرید بامداد پنج‌شنبه در دیدار برگشت سوپرجام اسپانیا به مصاف بارسلونا می‌رود. زین‌الدین زیدان در نشست خبری پیش از بازی گفت: کاری که بازیکنانم انجام می‌دهند آسان نیست. بازیکنان باهوش زیادی داریم اما پشت این موفقیت تلاش زیاد است. همه بازیکنان برای رسیدن به این جایگاه تمام تلاش خود را می‌کنند باید به همه آن‌ها تبریک گفت. یک فصل سخت را پیش‌رو داریم و به تازگی آن را آغاز کردیم.

کریستیانو رونالدو به علت دریافت کارت قرمز و هل دادن داور در دیدار رفت سوپرجام ۵ جلسه از همراهی تیمش محروم شد. سرمربی رئال مادرید در این باره اظهار کرد: از این اتفاق خیلی ناراحتم. نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم اما زمانی که به آن صحنه نگاه می‌کنیم و اتفاقاتی که رخ داد را می‌بینیم نمی‌توانیم قبول کنیم. رونالدو ۵ جلسه محروم شده است. یک اتفاقی رخ داده است. خیلی ناراحتم. بیش از همه به خاطر رونالدو ناراحتم. ۵ جلسه محرومیت زیادی بود. امیدوار بودم کمیته انضباطی تصاویر را با دقت بیش‌تری نگاه می‌کرد.

زیدان در رابطه با گرت بیل و مارکو آسنسیو اظهار کرد: هر دو بازیکن خیلی خوب با تیم تمرین می‌کنند. چیزی که می‌خواهیم خوب تمرین کردن است. بازی‌های زیادی در پیش داریم و باید در طول فصل تغییرات زیادی در ترکیب انجام دهیم. آماده بودن هر یک از بازیکن ها از همه مهم‌تر است.

سرمربی مادرید درباره لحظات بحث‌برانگیز بازی گفت: نمی‌دانستم چه اتفاقی خواهد افتاد. احساسم را نسبت به اتفاقات رخ داده نشان دادم. نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم چون یک شغل سخت است اما زمانی که این تصاویر را می‌بینم خیلی اذیت و ناراحت می‌شوم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب