مشکل بزرگ آرسنال در فصل قبل از نظر ونگر

آرسن ونگر اعتراف کرد که عدم اطمینان نسبت به حضور او در آرسنال مشکل بزرگ توپچی‌های لندن در فصل گذشته بوده است.

مشکل بزرگ آرسنال در فصل قبل از نظر ونگر

به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از ساکرنت، آرسنال فصل گذشته برای اولین بار از سال ۱۹۹۶ نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان اروپا را به دست بیاورد و تنها توانست سهمیه لیگ اروپا را کسب کند.

این مربی فرانسوی در توضیح عملکرد ضعیف توپچی‌ها، گفت‌: پارسال، سال بدی برای ما بود. فکر می‌کنم عمده‌ترین دلیل این مشکل این بود که بازیکنان نمی‌دانستند من سرمربی خواهم ماند یا خیر. این عدم اطمینان، ضربه بزرگی به ما زد و باعث شد ما در پایان فصل نتوانیم در جمع تیم‌های مدعی قرار بگیریم. من در پایان فصل به صراحت به بازیکنانم گفتم که جایی نخواهم رفت و سرمربی آرسنال باقی خواهم ماند و بعد از آن هیات مدیره این تصمیم را به طور رسمی اعلام کرد. در آن مقطع  بازیکنان نمی‌دانستند چه کاری انجام دهند و این برای ما مشکل بزرگی ایجاد کرد.

هواداران آرسنال در یکی، دو فصل گذشته به شدت علیه آرسن ونگر اعتراض کردند و خواستار خروج او از تیم شدند چرا که معتقدند نتایج ضعیف آرسنال به خاطر حضور این مربی در راس کار بوده است.

در همین رابطه ونگر در بخش پایانی صحبت‌هایش، ‌اضافه کرد: هر شکستی یک کابوس است. وقتی سال‌ها در یک تیم باشید احساس مسئولیت بیشتری نسبت به آن تیم پیدا می‌کنید و هر سال هم برای شما سخت‌تر می‌شود. من از شکست متنفرم و فقط به رساندن آرسنال به موفقیت فکر می‌کنم. به همین خاطر بود که قراردادم را دو سال تمدید کردم تا بتوانم تیم را به مسیر درستی برسانم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب