بحران در چلسی بالا گرفت

باشگاه چلسی برخلاف نظر سرمربی خود از دیگو کاستا خواست تا به لندن بازگردد.

بحران در چلسی بالا گرفت

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، اختلاف نظر بین دیگو کاستا و آنتونیو کونته بالا گرفته است. بعد از دو شکست آبی‌های لندن برابر آرسنال و برنلی، سران باشگاه چلسی از مهاجم خود درخواست کردند که به تمرینات این تیم بازگردد.

دیگو کاستا دیروز (دوشنبه) در یک مصاحبه به انتقاد از آنتونیو کونته و نحوه برخورد او با خود پرداخت و بلافاصله ۳۰۰ هزار پوند از سوی باشگاه به خاطر حضور نداشتن در تمرینات پیش فصل جریمه شد. این در حالی است که کاستا با نظر سرمربی از تیم کنار گذاشته شد و حق شرکت در تمرینات تیم اصلی را نداشت.

بعد از شکست چلسی در سوپرجام انگلیس موسوم به جام خیریه در بازی برابر آرسنال، چلسی در شروع لیگ برتر نیز در حالی که در خط حمله خود با مشکل روبه‌رو بود شکست خورد تا فشارها روی کونته بیشتر شود.

در این بین باشگاه چلسی وارد عمل شد و از کاستا درخواست کرد که به لندن بیاید. به نظر می‌رسد که سران باشگاه چلسی و آنتونیو کونته بر سر دیگو کاستا به مشکل برخوردند و همین باعث شد که رسانه‌ها از استعفای قریب‌الوقوع کونته سخن به میان آوردند.

در این بین به نظر می‌رسد که بازیکنان چلسی نیز از تصمیم کونته ناراحت هستند و دوست دارند که دیگو کاستا به تیم بازگردد. آنها حمایت خود را از کاستا اعلام کردند.

دیگو کاستا در سه فصل اخیر بهترین گلزن چلسی بود که دو قهرمانی در لیگ را با این تیم کسب کرد ولی کونته در تصمیمی عجیب او را از تیم کنار گذاشت.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب