پنج رتبه تک رقمی کنکور 96 از دبستان به کانون آمدند

نتیجه‌ی عالی رتبه‌های تک رقمی فقط به دلیل تلاش و پشتکار آنها در سال کنکور یا سال‌های دبیرستان نیست ، آنها از خیلی عقب‌تر به فکر بودند.

پنج رتبه تک رقمی کنکور 96 از دبستان به کانون آمدند


نتیجه ی عالی رتبه های تک رقمی فقط  به دلیل تلاش و پشتکار آنها در سال کنکور یا سال های دبیرستان نیست ، آنها از خیلی عقب تر به فکر بودند.


برنامه ریزی و شرکت در آزمون های برنامه ای از دبستان برای آنها شروع شد .


 اما چرا از دبستان ؟ و چه دستاوردی برای آنها داشت؟


داستان ها خواندنی است:


امیرحسین قاسمی نژاد رتبه 1 کشور تجربی از پنجم دبستان به توصیه ی پدرش به کانون آمد.ایشان فرهنگی هستند. رشته تحصیلی شان مدیریت برنامه ریزی بود.آقای قاسمی نژاد می گوید  مدرسه ما با کانون کار می کرد و استقبال دانش آموزان خیلی خوب بود و نتایج دانش آموزان هم خوب بود  .ضمن اینکه خانم ایل پورمسئول نمایندگی کانون سیرجان  معلم شیمی همسرم بودو ما با ایشان و کانون آشنا بودیم. وقتی امیرحسین از پنجم به کانون آمد ،از ابتدا ترازهایش بالا نبود. او با فضای آزمون دادن آشنا شد و سرعتش بالاتر رفت و دقتش بیشتر شد.
ارسلان یزدچی رتبه 4 کشور تجربی  از سوم دبستان به توصیه  مدرسه در آزمون های کانون شرکت کرد.ارسلان می گوید آزمون ها در آن زمان یک رقابت مثبت بین دانش آموزان ایجاد کرد وباعث شد یادگیری آنها کامل تر شود . او  مجله های آزمون دبستان خود( که در آزمون ها جزء رتبه های برتر بود) را نگه داشته است.او مجلات دبستان را که نگاه می کند علاوه بر عکس دوران ابتدایی خود عکس و اسم محسن نیکویی را هم پیدا می کند.آنها وقتی چهارم دبستان بودند در آزمون 11 بهمن سال 86 رتبه های پشت سرهم را کسب کردند.


پنج رتبه تک رقمی کنکور 96 از دبستان به کانون آمدند

پنج رتبه تک رقمی کنکور 96 از دبستان به کانون آمدند


محسن نیکویی رتبه 5 کشور تجربی در چهارم دبستانبود که از طریق یکی از هم کلاسی هایش با کانون اشنا می شود . دفترچه سوال های آزمون را از دوستش می گیرد و بعد از مطالعه دفترچه و دیدن سوال ها تصمیم می گیرد در آزمون ها ثبت نام کند. خودش اعتقاد دارد با شرکت در آزمون ها درس خواندش منظم تر شد .از اینکه از سال های پایه به کانون آمده راضی است و می گوید: وقتی از پایه به کانون  میایید کم کم به یک عادت مطالعاتی مناسب می رسید و زمینه را برای کارهای مهم تر و بزرگ تر فراهم می کنید.

محمد امین مطهری نیا رتبه 6 کشور ریاضی از پنجم دبستانبه توصیه ی پدر و مادرش به کانون آمد.چون محمد امین قرار بود برای آزمون تیزهوشان آماده شود و تنها آزمون مطرحی که در آن زمان وجود داشت ، آزمون های قلم چی بود. محمد امین در سه مقطع ابتدایی و راهنمایی و دبیرستان عضو کانون بود.دستاورد محمد امین از شرکت در آزمون ها در سه مقطع متفاوت بود.در ابتدایی با شرایط آزمون دادن آشنا شد و توانست درآزمون تیزهوشان قبول شود.محمد امین می گوید در دوم راهنمایی  احساس کردم وضعیت معمولی در آزمون های مدرسه دارم و برای اینکه شاهد ارتقاء وضعیت تحصیلی خودم باشم در آزمون های دوهفته یک بار شرکت کردم و وضعیت تحصیلی ام ارتقاء یافت. در ابتدای دوم دبیرستان محمد امین در رقابت با همکلاسی اش در آزمون ها شرکت کرد و همین رقابت باعث شد که در این مقطع جزء نفرات برتر کشور قرار گیرد.


سیدرضا سالاری کیا رتبه 7 کشور تجربی  از پنجم دبستان به توصیه پدرش  به کانون آمد.آقای سالاری کیا می گوید وقتی دیدیم سید رضا مستعد و توانا است  ، تمامی عواملی که باعث شود سید رضا به موفقیت دست پیدا کند را مدنظر داشتیم و در حد بظاعت  کارمندی شرایط را برای ایشان مهیا کردیم. وقتی سید رضا در پایه ی پنجم در شهر بهبهان در کانون ثبت نام کرد ، کانون تاثیر مثبتی روی مدیریت زمان ایشان داشت. سید رضا سالاری کیا در117 آزمون برنامه ای کانون درطول 6 سال شرکت کرد و در این زمینه بین رتبه های تک رقمی کشوری رکوردداراست.پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب