رتبه 2 کنکور ریاضی 96 : به رشته برق در دانشگاه شریف علاقه دارم

رتبه دو کنکور ریاضی از استان یزد گفت:سعی کردم با تلاش خودم به نتیجه برسم

رتبه 2 کنکور ریاضی 96 : به رشته برق در دانشگاه شریف علاقه دارم

رتبه دو کنکور ریاضی از استان یزد گفت: من کلاس کنکور شرکت نکردم و سعی کردم هزینه‌ای برای خانواده نداشته باشم و با تلاش خودم به نتیجه برسم.

محمدکاظم فقیه‌خراسانی درباره کسب رتبه برتر در کنکور سراسری به خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، گفت:«من برای این رتبه تلاش زیادی کردم و دوست داشتم رتبه خوبی کسب کنم که با لطف خدا چنین هم شد. البته من بعد از کنکور که سوالات و کلید نهایی را بررسی کردم بسیار به کسب رتبه برتر امیدوار شدم.»

او ادامه داد: «تمام دغدغه من در طول سال و تست‌هایی که می‌زدم خطاها و اشتباهاتی جزئی بود که انجام می‌دادم. مدیریت سر جلسه کنکور برایم دغدغه شده بود که خداراشکر می‌کنم در طول سال توانستم تا فرارسیدن آزمون این مساله را هم حل کردم و دقتم روز کنکور بسیار بیشتر شد.»

فقیه خراسانی افزود: «من کلاس کنکور شرکت نکردم و سعی کردم هزینه‌ای برای خانواده نداشته باشم و با تلاش خودم به نتیجه برسم. تنها یک‌بار کلاس تست رفتم که آن هم هزینه‌ای نداشت و دیگر ادامه ندادم. سعی کردم در درس‌های حل‌کردنی تمرین زیاد داشته باشم و در درس‌های حفظی هم تست‌زدن باعث شد تا عملکرد خوبی در کنکور داشته باشم.»

او گفت: «در ابتدا که لطف خدا شامل حالم شد و پدر و مادرم واقعا برایم تلاش کردند خیلی از من حمایت کردند. من در یک مدرسه دولتی درس خواندم که کادر مدرسه تمام تلاش‌شان را برای موفقیت من انجام دادند و خدا را شکر با نتیجه‌ای که گرفتم جواب زحمات‌شان را دادم.»

نفر دوم کنکور ریاضی درباره آینده خود و چشم‌اندازی که در نظر گرفته است گفت: «درباره رشته تحصیلی که به احتمال زیاد برق دانشگاه شریف را انتخاب کنم و به این رشته و دانشگاه علاقه دارم. ولی به هدف دیگری فکر نکردم، چون تاکنون فقط فکر کنکور و رقابت در این آزمون مهم بودم باید ببینم در آینده چه پیش می‌آید.»


منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24