ارتقای 200 پله ای جایگاه دانشگاه علم و صنعت

نتایج نظام رتبه بندی جهانی سایمگو در سال 2017 نشان می‌دهد دانشگاه علم و صنعت ایران در جایگاه 503 دانشگاه‌های جهان قراردارد و جایگاه این دانشگاه در 8 سال گذشته بیش از 200

ارتقای 200 پله ای جایگاه دانشگاه علم و صنعت

نتایج نظام رتبه بندی جهانی سایمگو در سال 2017 نشان می دهد دانشگاه علم و صنعت ایران در جایگاه 503 دانشگاه های جهان قراردارد و جایگاه این دانشگاه در 8 سال گذشته بیش از 200 پله جایگاه ارتقا یافته است.

در سال 2009 دانشگاه علم و صنعت ایران در جایگاه 714 دانشگاه های جهان قرار داشت. جدیدترین رتبه بندی سایمگو در سال 2017 نشان می دهد این دانشگاه در جایگاه 503 دانشگاه هاست و بیش از 211 پله صعود کرده است.
نظام رتبه بندی سایمگو توسط گروه پژوهشی به همین نام در دانشگاه گرانادا اسپانیا انجام می‌ شود و براساس تعداد مقالات علمی موسسات آموزش عالی کشورهای مختلف موجود در بانک اطلاعاتی اسکوپوس/scopus آنها را ارزیابی و رتبه بندی می‌کند.
این رتبه بندی یکی از جدیدترین و جامع‌ترین نظام‌های رتبه بندی پژوهشی دانشگاه‌ها و موسسات پژوهش محور در جهان است. اخیراً این نظام رتبه بندی دو شاخص جدید عملکردی (نمایه تخصصی و میزان تعالی) را به چهار شاخص قبلی برای ارزیابی دستاوردهای پژوهشی دانشگاه ها افزوده است.
رتبه بندی سایمگو از سال 2009 تاکنون سالانه فهرست موسسات دانشگاهی و پژوهشی برتر دولتی و غیر دولتی دنیا را منتشر می کند. در رتبه بندی سال 2017 سایمگو 105 دانشگاه و موسسه تحقیقاتی از جمهوری اسلامی ایران ارزیابی و رتبه بندی شدند.
سایمگو در رتبه بندی سال 2017 رتبه بندی تعداد موسسات مورد نظر خود را از پنج هزار و 147 موسه به پنج هزار و 250 موسسه افزایش داده است. این موسسه هر ساله تعداد موسسات تحت پوشش رتبه بندی خود را افزایش می بخشد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب