اپل واچ سری 3 احتمالا پاییز امسال معرفی می‌شود

پس از معرفی نسل دوم اپل واچ در سال گذشته، بسیاری انتظار دارند که اپل امسال نیز نسل بعدی این محصول خود را معرفی کند. بر اساس شایعات احتمالا در نیمه دوم سال 2017 این انتظار

اپل واچ سری 3 احتمالا پاییز امسال معرفی می‌شود

پس از معرفی نسل دوم اپل واچ در سال گذشته، بسیاری انتظار دارند که اپل امسال نیز نسل بعدی این محصول خود را معرفی کند. بر اساس شایعات احتمالا در نیمه دوم سال 2017 این انتظار پاسخ داده خوهد شد و در گزارش جدیدی از DigiTimes نسل سوم اپا واچ در پاییز سال جاری معرفی می شود.


البته دیجی تایمز سابقه خیلی خوشی در انتشار اخبار مربوط به اپل ندارد، اما این گزارش می تواند قابل قبول باشد چراکه اپل بطور معمول در طول سال چندین رویداد برگزار می کند که طبق روال خاصی تکرار می شوند، مثلا رویدادی برای معرفی مدل های جدید کامپیوتر مک، رویدادی برای معرفی آیپد جدید، رویدادی ویژه توسعه دهندگان و رویدادی برای معرفی آیفون های جدید.


گفته می شود آیفون امسال در رویدادی در ماه سپتامبر معرفی خواهد شد و این احتمال وجود دارد که مانند سال گذشته، اپل واچ سری 3 نیز در کنار آیفون معرفی شود. از نظر طراحی هم گفته می شود که اپل تغییر زیادی در این خصوص ایجاد نخواهد کرد، اما از نمایشگر اولد به میکرو اولد روی خواهد آورد.


شایعاتی نیز به گوش می رسد که ادعا می کنند اپل واچ سری 3 احتمالا از قابلیت اتصال سلولار برخوردار خواهد بود. در نهایت اینکه گویا اپل مشغول کار بر روی یک سنسور گلوکز است که برای اندازه گیری قند خون به خون نیازی ندارد. اما باید منتظر ماند و دید آیا این قابلیت در اپل واچ سری 3 معرفی می شود یا خیر.

منبع :پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب