ارائه دی وی دی آموزشی رایگان به بورسیه‌ها در سال 96

تعداد 20 هزار دی وی دی آموزشی رایگان برای ارائه به بورسیه‌های سال 96 در سراسر ایران تعلق گرفت.

ارائه دی وی دی آموزشی رایگان به بورسیه‌ها در سال 96

تعداد 20 هزار دی وی دی آموزشی رایگان برای ارائه به بورسیه های سال 96 در سراسر ایران تعلق گرفت.

زهرا علومی مسئول بورسیه در گفت و گو با روابط عمومی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، با اعلام این خبر گفت: امسال برای نخستین بار طی پروژه ای که فاز نخست آن از اردیبهشت ماه 96 به اجرا درآمده است، بنیاد به توزیع و ارسال دی وی دی آموزشی رایگان برای 20 هزار دانش آموز بورسیه در تمامی شهرها و استان ها اقدام کرده است.

وی اظهار داشت: تاکنون تعداد 11500 دی وی دی آموزشی به دانش آموزان بورسیه ای که فرم درخواست دی وی دی را پر کرده اند، ارسال شده است.

در این دی وی دی ها درس های سال آینده دانش آموزان زیر نظر مولفین کتاب درسی سطر به سطر به صورت مفهومی آموزش داده شده است. با توجه به اینکه دانش آموزان بورسیه دسترسی کمتری به منابع آموشی دارند این دی وی دی ها تایید بسیار زیادی در یادگیری و پیشرفت درسی ایشان خواهد داشت.

به گفته علومی، بنیاد با ارسال فرم هایی به 20 هزار دانش آموز بورسیه از آنان خواست تا در جدول مربوط به انتخاب دی وی دی درسی به ترتیب اولویت دروس، درخواست شان را ذکر کنند تا بنیاد از میان سه انتخاب دانش آموز یک دی وی دی آموزشی را برای وی ارسال کند.

بنابر این گزارش، بنیاد بر آن است تا در صورت پاسخگویی مطلوب دانش آموزان بورسیه به دروس "نگاه به آینده" در فصل تابستان و همچنین پیشرفت قابل توجه در این دروس، دی وی دی دوم رایگان را در پایان تابستان 96 (آخر شهریور) به انتخاب خود دانش آموزان بورسیه برای آن ها ارسال کند.

این گزارش می افزاید: ارزش مالی هر پکیج این دی وی دی های آموزشی که به صورت رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد، حدود 400 هزار ریال است.

در ادامه تصویری از این دی وی دی ها را مشاهده می کنید:ارائه دی وی دی آموزشی رایگان به بورسیه‌ها در سال 96
منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب