تابستان فصل طلایى سبقت گرفتن از رقیبان

مایکل شوماخر را که مى‌شناسید؛ راننده‌ى آلمانى تیم فرارى که هفت بار فاتح مسابقات فرمول یک جهان شد و با 91 پیروزى سال‌هاى سال این عنوان را براى خود حفظ کرد.

مايكل شوماخر را كه مى‌شناسيد؛ راننده‌ى آلمانى تيم فرارى كه هفت بار فاتح مسابقات فرمول يك جهان شد و با ٩١ پيروزى سال‌هاى سال اين عنوان را براى خود حفظ كرد.

راز موفقيت مايكل شوماخر چه بود؟ هنگامى كه خبرنگاران از او پرسيدند چه‌طور هفت دوره قهرمان مسابقات فرمول يك جهان شده است و در تمام اين سال‌ها، رقيبان او حتى يك بار هم نتوانستند اين عنوان را از آن خود كنند، پاسخى جالب و تأمل‌برانگيز دارد: «با آناليز فيلم مسابقات به اين نتيجه رسيدم كه اگر سر پيچ‌ها كه همه‌ى رقيبانم سرعت را كم مى‌كنند، بتوانم با كسب مهارت در كنترل تعادل خودرو سرعت خود را زياد كنم، از رقيبانم سبقت می‌گيرم.»

تابستان به منزله‌ى همان پيچى است كه رقيبان شما سرعت خود را كم مى‌كنند و آزمون‌هاى تابستان همان مهارت كنترل تعادل خوردو است كه مى‌تواند به منزله‌ى سبقت شما از رقيبانتان باشد.

اگر بتوانید مهارت درس خواندن و آزمون دادن در تابستان را به دست آورید، مى‌توانید تا آخر سال تحصيلى از رقيبان جلوتر باشید و به پيروزى نزديك‌تر شوید.

تا مى‌توانيد از اين فرصت استفاده كنيد و از رقيبان خود سبقت بگيريد. بهترين زمان براى سبقت گرفتن همين حالاست. اين فرصت را غنيمت بشماريد. همين حالا دست به كار شويد. موفقيت در انتظار شماست.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
جمع بندی فیزیک(3)_(نگاه به گذشته) فیزیک و آزمایشگاه 3 سوم تجربی
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( چهارم تجربی)
دبیر : حسین ناصحی