مجموعه 20 سؤالی آمادگی آزمون 20 مرداد

در فایل زیر یک مجموعه‌ی 20 سؤالی از دروس (ادبیات 3، دین و زندگی 3، اقتصاد، فلسفه‌ی سوم و منطق، آرایه‌های ادبی و ادبیات پیش‌دانشگاهی) آزمون پیش‌رو (20مرداد) طراحی شده است.

مجموعه 20 سؤالی آمادگی آزمون 20 مرداد

مجموعه 20 سؤالی آمادگی آزمون 20 مرداد


بازیابی اطلاعات یعنی دانش‌آموز بعد از مطالعه‌ی مطالب، سعی کند آن‌ها را از درون ذهن خود به خاطر بیاورد. بازیابی یعنی اول امتحان بدهید و بعد درس بخوانید.


در فايل زير يك مجموعه‌ي 20 سؤالي از 6 درس مهم (ادبیات 3، دین و زندگی 3، اقتصاد، فلسفه‌ی سوم و منطق، آرایه‌های ادبی و ادبیات پیش‌دانشگاهی) آزمون پيش‌رو (20مرداد) طراحي شده است. پاسخنامه ی تشریحی این مجموعه سوالات ، فردا (یک شنبه) در همین صفحه قرار خواهد گرفت .


دانش آموزان می توانند در قسمت نظرات ، نظر خود را در مورد سوالات عنوان کنند ، به سوالات پاسخ دهند و با سایر دانش آموزان و رتبه های برتر و طراحان سوال  در مورد پاسخ ها و نکات مربوط به سوالات بحث و گفتگو کنند تا از این طریق فضای گفتگو و هم فکری میان دانش آموزان و طراحان سوالات و نویسندگان مطالب فراهم شود.


پیشنهاد می شود این مجموعه سوالات را پیش از مطالعه ی دروس پاسخ دهید تا به طور تقریبی با تسلط خود بر مطالب آشنا شوید و سپس بعد از مطالعه یک بار دیگر به آن ها جواب دهید.


طراحان : 

کامران اله مرادی ، دانشجوی حقوق دانشگاه تهران

محمد ابراهیم مازنی ، دانشجوی حقوق دانشگاه تهران

کوثر ایزک شیریان ، دانشجوی اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی

فایل های ضمیمه
پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
درس 6 تا 8 از فارسی پنجم دبستان
  برای شرکت در کلاس کلیک کنید( پنجم دبستان)
دبیر : الهام رضایی