آپدیت 1.1.15 تلگرام برای دسکتاپ منتشر شد

هنوز بیست و چهار ساعت از انتشار به روز رسانی تلگرام برای iOS و اندروید نگذشته که نسخه دسکتاپ این پیام رسان هم به روز رسانی جدیدی دریافت کرد. نسخه 1.1.15 تلگرام دسکتاپ به

آپدیت 1.1.15 تلگرام برای دسکتاپ منتشر شد

هنوز بیست و چهار ساعت از انتشار به روز رسانی تلگرام برای iOS و اندروید نگذشته که نسخه دسکتاپ این پیام رسان هم به روز رسانی جدیدی دریافت کرد. نسخه 1.1.15 تلگرام دسکتاپ به همان قابلیت هایی مجهز شده که چند ماهی است در اختیار کاربران اپلیکیشن های موبایل قرار دارد.

حالا در تلگرام دسکتاپ هم می توانید پیام های متنی را به شکل بولد یا ایتالیک به دوستان خود ارسال کنید. به جز این امکانی فراهم شده که سوپرگروه های عمومی هم دارای لینک اشتراک گذاری باشند. همچنین اشتراک گذاری سریع پست های کانال ها و پیام های رسانه ای ربات ها و جستجوی اعضای سوپرگروه ها هم از دیگر قابلیت های جدید نسخه 1.1.15 تلگرام دسکتاپ هستند.

نسخه جدید تلگرام برای مدیران گروه ها هم قابلیت های جدیدی به ارمغان آورده، از جمله این که می توانند اعضای کانال را با نام کاربری جستجو نمایند. ضمنا درست مثل اپلیکیشن های موبایل حالا می توانید در قسمت گزارش روادید (Actions Log) به جستجو پرداخته و از همین قسمت دسترسی اعضا به سوپر گروه ها را با راست کلیک مسدود کنید.

نسخه 1.1.15 تلگرام هم اکنون برای دسکتاپ منتشر شده و با باز کردن اپلیکیشن می توانید گزینه Update را زیر ستون پیام ها ببینید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب