انتخاب با شماست

بار‌ها و بارها این جمله را از پشتیبان شنیده‌اید که آزمون‌های کانون نمره‌ی منفی دارد و باید تا جایی که می‌توانید در پاسخ‌گویی به سؤالات دقت بیش‌تری داشته باشید.

انتخاب با شماست

بار ها و بارها این جمله را از پشتیبان شنیده‌اید که آزمون‌های کانون نمره‌ی منفی دارد و باید تا جایی که می‌توانید در پاسخ‌گویی به سؤالات دقت بیش‌تری داشته باشید. نمره‌ی منفی در کانون یعنی حذف سه پاسخ صحیح از پاسخ‌های شما.

کمی با خودتان فکر کنید. آیا این موضوع منطقی است که برای هر پاسخ درست وقت بگذارید، فکر کنید و درنهایت به آن پاسخ دهید ولی یک اشتباه کوچک یا حتی پاسخ با شک و تردید، امتیاز سؤال صحیح شما را حذف کند و آن را از دست بدهید؟

مسلماً درست نیست. آگاهانه و با آموخته‌های کامل در جلسه‌ی آزمون حاضر شوید. از شانسی پاسخ دادن در جلسه‌ی آزمون خودداری کنید. هنوز دیر نشده است. آزمون‌های تابستان می‌تواند وسیله‌ای برای کسب تجربه در این زمینه باشد.

از همین امروز این را ملکه‌ی ذهنتان کنید که نمره‌ی منفی و کم شدن تراز و درصدهای‌تان حاصل شانسی پاسخ دادن شماست. فقط و فقط به سؤالاتی پاسخ دهید که به درستی پاسخ خود اطمینان دارید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24