انتخاب با شماست

بار‌ها و بارها این جمله را از پشتیبان شنیده‌اید که آزمون‌های کانون نمره‌ی منفی دارد و باید تا جایی که می‌توانید در پاسخ‌گویی به سؤالات دقت بیش‌تری داشته باشید.

انتخاب با شماست

بار ها و بارها این جمله را از پشتیبان شنیده‌اید که آزمون‌های کانون نمره‌ی منفی دارد و باید تا جایی که می‌توانید در پاسخ‌گویی به سؤالات دقت بیش‌تری داشته باشید. نمره‌ی منفی در کانون یعنی حذف سه پاسخ صحیح از پاسخ‌های شما.

کمی با خودتان فکر کنید. آیا این موضوع منطقی است که برای هر پاسخ درست وقت بگذارید، فکر کنید و درنهایت به آن پاسخ دهید ولی یک اشتباه کوچک یا حتی پاسخ با شک و تردید، امتیاز سؤال صحیح شما را حذف کند و آن را از دست بدهید؟

مسلماً درست نیست. آگاهانه و با آموخته‌های کامل در جلسه‌ی آزمون حاضر شوید. از شانسی پاسخ دادن در جلسه‌ی آزمون خودداری کنید. هنوز دیر نشده است. آزمون‌های تابستان می‌تواند وسیله‌ای برای کسب تجربه در این زمینه باشد.

از همین امروز این را ملکه‌ی ذهنتان کنید که نمره‌ی منفی و کم شدن تراز و درصدهای‌تان حاصل شانسی پاسخ دادن شماست. فقط و فقط به سؤالاتی پاسخ دهید که به درستی پاسخ خود اطمینان دارید.پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب