برنامه‌ی شما برای تابستان چیست؟

کسانی که برای خود هدفی انتخاب کرده‌اند قرار است برای رسیدن به آن طبق اصول برنامه‌ریزی صحیح مطالعه از تابستان یادگیری خود را آغاز کنند.

برنامه‌ی شما برای تابستان چیست؟

نام تابستان برای عده‌ای یعنی آغاز تعطیلات و دوری از کتاب‌های درسی بدون هیچ مشغله‌ی ذهنی در زمینه‌ی یادگیری و مطالعه؛ اما تابستان در کانون برای دانش‌آموزان متفاوت است. دانش‌آموزان کانونی وضعیت متفاوتی با سایر دانش‌آموزان در طی سال تحصیلی دارند؛ بنابراین لازم است با دانش‌آموزان معمولی نیز تفاوت‌هایی داشته باشند.

شرکت در آزمون‌های تابستان برای مرور و دوره‌ی مباحث درسی مربوط به سال گذشته (بخش سؤالات نگاه به گذشته) و یادگیری یک یا دو درس جدید از مباحث مربوط به سال آینده (بخش نگاه به آینده) تفاوت آن‌ها با سایرین است.

این برنامه ویژه‌ی دانش‌آموزانی است که از تابستان برای بهره بردن از تعطیلات به کانون می‌آیند. کسانی که برای خود هدفی انتخاب کرده‌اند قرار است برای رسیدن به آن طبق اصول برنامه‌ریزی صحیح مطالعه از تابستان یادگیری خود را آغاز کنند.

چرا شما جزء کسانی نباشید که قرار است در تابستان هدف درسی داشته باشند؟

اکنون بهترین زمان برای تصمیم‌گیری است. تصمیم بگیرید و هدفتان را به واقعیت تبدیل کنید.

آزمون‌های تابستان بهترین فرصت برای تمام دانش‌آموزان موفق و پرتلاشی است که می‌خواهند همیشه و در تمام مراحل از سایر دانش‌آموزان چندین قدم جلوتر باشند.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24