کتاب تابستان دوست جدید من است

من تصمیم گرفتم که تابستان امسال به همراه دوست جدیدم کتاب تابستان بهترین تابستان را تجربه کنم.

کتاب تابستان دوست جدید من است

هنگام تهیه‌ی کتاب تابستان پیش خود فکر کردم که احتمالاً قرار است باز هم طبق روال زمان مدرسه، 3 ماه تعطیلات تابستانم را صرف درس خواندن کنم؛ اما زمانی که قرار شد مطالعه  و حل تمرین‌ها را هماهنگ با برنامه‌ی راهبردی شروع کنم تازه متوجه شدم که حجم کار مطالعه و درس خواندن من در تابستان چه‌قدر مختصر و کوتاه ولی در عین حال مفید و قابل نتیجه‌گیری است.

کتابی که در 8 هفته و با حل هفته‌ی 6 ساعت مطالعه تا پایان تابستان می‌توانم آن را به اتمام برسانم؛ درنتیجه باعث دوره کردن درس‌های سال گذشته و مهم‌تر از آن یادگیری درس‌های سال آینده می‌شود.

روزی 45  دقیقه تا 1 ساعت صرف وقت برای مطالعه و حل تمرین و یادگیری در تابستان می‌تواند باعث پیشی گرفتن از کسانی شود که در تابستان کتاب‌ها را کنار گذاشته‌اند و به امید یادگیری از اول مهر تصمیم به مطالعه دارند.

من تصمیم گرفتم که تابستان امسال به همراه دوست جدیدم کتاب تابستان بهترین تابستان را تجربه کنم. وقتی می‌توان با صرف زمان کم از فرصت‌های تابستان در درس خواندن و کسب نتیجه استفاده کرد، پس چه بهتر که قدر این لحظه‌های کوتاه و گرم تابستانی را بدانم.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24