کتاب تابستان و یک تابستان خوب

دانش‌آموزان موفق بعد از پایان امتحانات نیم‌سال دوم به این فکر می‌کنند که در تابستان وقت خود را چگونه برای درس خواندن تنظیم کنند و از چه ابزارهایی استفاده کنند.

کتاب تابستان و یک تابستان خوب

دانش‌آموزان موفق بعد از پایان امتحانات نیم‌سال دوم به این فکر می‌کنند  که در تابستان وقت خود را چگونه برای درس خواندن تنظیم کنند و از چه ابزارهایی استفاده کنند.

کتاب تابستان ویژه‌ی دانش‌آموزانِ سخت‌کوش و درس‌خوان تهیه ‌شده است تا علاوه بر تفریح و سرگرمی، کمی هم درس بخوانند و از درس خواندن لذت ببرند.

کتاب تابستان کتاب جمع‌بندی دوره‌ی تابستان محسوب می‌شود و مانند برنامه‌ی راهبردی شامل دو قسمت نگاه به گذشته و نگاه به آینده است.

به کمک کتاب تابستان می‌توانید درس‌های سال گذشته را در تابستان مرور کنید تا زحمات و تلاش‌های‌تان هدر نرود و می‌توانید درس‌های سال آینده را مرور و پیش‌خوانی کنید. این کار به آمادگی شما در سال بعد کمک زیادی می‌کند. یکی دیگر از وی‍‍ژگی‌های این کتاب هماهنگی آن با برنامه‌ها و آزمون‌های کانون است. نگارش کتاب تابستان به گونه‌ای است که دانش‌آموزان می‌توانند همراه با آزمون‌های کانون از مطالب کتاب استفاده کنند.

نکات و ویژگی‌های دیگر این کتاب را خودتان نیز می‌توانید پس از مطالعه‌ی آن بفهمید و از مطالعه‌ی این کتاب مفید و ارزشمند در تابستان لذت ببرید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24