شکست مایکل فلپس مقابل "کوسه سفید"

مایکل فلپس که قرار بود برای برنامه تلویزیونی هفته کوسه با یک کوسه سفید مسابقه دهد، با اختلاف 2 ثانیه از این حیوان پرسرعت شکست خورد.

شکست مایکل فلپس مقابل "کوسه سفید"

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت بایبل، مایکل فلپس شناگر نامدار آمریکایی در این مسابقه‌ با لباسی با استایل خاص شبیه به ماهی با کوسه سفید مسابقه داد. او 100 متر را در زمان 38.1 ثانیه به پایان رساند و کوسه موفق شد رکورد 36.1 ثانیه را به ثبت برساند.

این مسابقه توسط کانال تلویزیونی دیسکاوری پخش شد. در فضای مجازی انتقادهای زیادی به این مسابقه شد. بسیاری معتقد بودند که فلپس با یک کوسه واقعی مسابقه نداده و رقیب یک کوسه شبیه‌سازی شده بوده است.

مایکل فلپس بعد از این مسابقه اظهار کرد: صادقانه بگویم زمانی که کوسه را دیدم اولین چیزی که به ذهنم خطور کرد این بود که احتمال دارد او من را بخورد. کوسه‌ها خیلی سریع شنا می‌کنند. او شبیه یک گلوله حرکت می کرد. من هیچ وقت مدال نقره گرفتن را دوست نداشتم اما در مقابل یک کوسه سفید نقره گرفتم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب