یک برد دیگر برای سپیدرود

در حالی که نفت تهران حریف هفته نخست سپیدرود، روز گذشته موفق شد تا گل گهر را دو بر یک شکست دهد، رشتی‌ها نیز همین نتیجه را در مصاف با سیرجانی‌ها تکرار کردند.

یک برد دیگر برای سپیدرود

این مسابقه در یک هوای نیمه ابری و بدون حضور تماشاگران برگزار شد و دو تیم سپیدرود رشت و گلگهر سیرجان در یک بازی دوستانه، از ساعت ۱۸ در ورزشگاه خیر عمل تهران برابر هم به میدان رفتند.

سپیدرود ۲(سید محسن حسینی دقیقه ۴۲ از روی نقطه پنالتی و دقیقه ۵۵) - ۱ (دقیقه ۶۵ محمد غلامی) گلگهر

نیمه نخست سرخپوشان با یک بازی پرفشار و درگیرانه سعی کردند تا توپ و میدان را از آن خود کنند و فرصت چندانی را به حریف ندهند و یک ضربه به تیرک افقی دروازه گل گهر توسط حسین کعبی خطرناک ترین موقعیت سپیدرود بود.

فرار تند و تیز پویا نزهتی و پاس در عمق توحید غلامی برای وی که در موقعیت تک به تک با سعید رازانی دروازه بان گل گهر به دست آمد، چاره ای به جز خطای پنالتی برای او باقی نگذاشت تا داور تنها به دلیل بازی دوستانه بودن، از اخراج وی چشم پوشی کند. ضربه پنالتی را سید محسن حسینی به زیبایی بر خلاف جهت رازانی به گل برای سرخپوشان تبدیل نماید.

سپیدرود نیمه دوم را هجومی آغاز کرد و خیلی زود توسط سید محسن حسینی از روی یک ضربه ایستگاهی به گل دوم دست پیدا کرد.

تعویض های نظرمحمدی برای شناخت بیشتر ترکیب اصلی موجب شد تا کمی بازی از تب و تاب بیفتد و در ادامه محد غلامی بازیکن گیلانی گل گهر در شلوغی خط دفاعی سپیدرود گل نخست تیمش را وارد دروازه سپیدرود کرد.

در نهایت پنجمین نبرد تدارکاتی سپیدرود با پیروزی دو بر یک به سود سرخ پوشان خاتمه یافت تا در آستانه آغاز لیگ برتر نظرمحمدی و دستیارانش امیدوارانه تر به استقبال لیگ هفدهم بروند.

ترکیب ابتدای سپیدرود:

سید محمد حسینی، سید محسن حسینی، سید هادی موسوی، محمدرضا الماسخاله، میلاد قربانزاده، توحید غلامی، پویا نزهتی، محمد میری، حسین کعبی، میعاد یزدانی، میرعماد میرجوان.

سرمربی: علی نظرمحمدی. مدیر تیم: علی بهارمست.

 

ترکیب ابتدایی گل گهر سیرجان:

سعید رازانی، مهران گلزاری، محسن طرهانی، علی ابراهیمی، حمزه مظفری، علی قربانخانی، علی خسرونژاد، مجید جلالی فر، محمد امین حاجی زاده، اسماعیل کیان، حسن شوشتری.

سرمربی: وینکو بگوویچ.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب