مناسب‌ترین منبع برای ریاضی از نگاه رتبه 68 کنکور 95

اغلب دانش آموزان ، ریاضی را درسی می‌دانند که برای یادگیری آن نیاز به هوش و استعداد بالایی است و هر کسی از پس آن بر نمی‌آید ، علت این موضوع را می‌توان در پیوستگی مباحث ...

مناسب‌ترین منبع برای ریاضی از نگاه رتبه 68 کنکور 95

اغلب دانش آموزان ، ریاضی را درسی می دانند که برای یادگیری آن نیاز به هوش و استعداد بالایی است و هر کسی از پس آن بر نمی آید ، علت این موضوع را می توان در پیوستگی مباحث این درس جستجو کرد.

کتابی که مباحث را از ابتدا تا انتها پوشش دهد می تواند مطلوب دانش آموزان باشد. برای مثال دانش آموزان وقتی مبحث حد را شروع می کنند ، بتوانند از صفر تا صد آن را به مرور یاد گرفته و تمرین کنند و نیازی به مراجعه به کتاب های دیگر نداشته باشند.

تمامی مباحثی که  دانش آموزان کنکوری در درس ریاضی پایه و دیفرانسیل به آن نیاز پیدا می کنند  در کتاب 10 سال کنکور ریاضیات مطرح شده است. همچنین این کتاب به طور کامل کتاب درسی را که منبع اصلی طرح سوالات کنکور محسوب می شود ، در قالب تست ها پوشش داده است.

موضوع دیگری که باعث می شود دانش آموزان ریاضی را درس سختی بدانند این است که فکر می کنند هر مسئله به روش متفاوتی حل می شود. در این کتاب تست ها تیپ بندی شده اند. همه ی تست هایی که در قالب یک تیپ مطرح می شوند ، راه حل مشابهی دارند و با یادگیری راه حل کلی می توان همه ی تست های مربوط به آن تیپ را تحلیل کرد.

می دانیم در ریاضیات تمرین و تکرار حرف اول را می زند. تمرینات باید دو شرط مهم را داشته باشند ، هم استاندارد باشند و هم تعداد آنها کافی باشد.

 کتاب 10 سال کنکور شامل 800 سوال از کنکور های سال های گذشته است که از استانداردترین تمرینات برای داوطلبان کنکور محسوب می شوند. همچنین در این کتاب 600 تست مکمل از آزمون های کانون ، کنکور های دانشگاه آزاد ، تمرینات کتاب درسی و ... برای تمرین بیشتر و پوشش کامل کتاب درسی قرار داده شده است.

تعداد تمرینات هر مبحث با تعداد تستی که از آن در کنکور مطرح می شود متناسب است ، به طوری که دانش آموز برای هر تستی که از یک مبحث در کنکور سراسری مطرح می شود حدود 60 تست را تمرین می کند.

برای دانش آموزانی هم که نیاز به تست های بیشتری داشته باشند ، 5200 تست داخل دی وی دی همراه کتاب قرار داده شده است. این دی وی دی همچنین شامل فیلم های آموزش سه دقیقه ای ، خلاصه درس و ... می باشد.

بسیاری از دانش آموزان در ابتدای سال از منابعی حجیم و وقت گیر استفاده می کنند ، اما با شروع نیمسال دوم با کمبود وقت مواجه می شوند و مجبور می شوند برای پوشش تمامی مباحث از کنار بسیاری از تست ها عبور کنند. کتاب 10 سال کنکور با آوردن تست های برگزیده و استاندارد در قالب تیپ های مختلف این امکان را به دانش آموزان می دهد که حتی در زمان محدود بتوانند با حل حداقل یک تست از هر تیپ تمامی مطالب را مرور کرده و آمادگی مناسبی برای شرکت در کنکور به دست آورند.

امیر کرماجانی – رتبه 68 منطقه 3 - دانشجوی مهندسی مکانیک دانشگاه تهرانمجید سلطانی
مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24