اجرای 100پروژه هوشمندسازی مدارس توسط بنیاد قلم چی تا ماه آینده

فاز جدید هوشمندسازی مدارس توسط بنیاد قلم چی شامل یکصد پروژه تا یکماه دیگر در کشور اجرا می‌شود.

اجرای 100پروژه هوشمندسازی مدارس توسط بنیاد قلم چی تا ماه آینده

فاز جدید هوشمندسازی مدارس توسط بنیاد قلم چی شامل یکصد پروژه تا یکماه دیگر در کشور اجرا می شود.

به گزارش روابط عمومی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، محمد حاجی اسحاق، مسئول فنی و اجرایی پروژه هوشمندسازی مدارس بنیاد با اعلام این خبر گفت: دوره جدید پروژه ها از دی ماه سال گذشته آغاز شده و فاز سوم در حالی اجرا می شود که فازهای اول و دوم این پروژه طی زمستان 95 و بهار 96 در مجموع با هوشمندسازی 155 پروژه در 17 استان کشور اجرا شده است. 

وی تشریح کرد: در فاز نخست در مدت زمان 30 روز، تعداد 55 کلاس از 32 مدرسه در 4 استان هوشمندسازی شد و در فاز دوم 96 کلاس از 76 مدرسه در 11 استان طی 70 روز تحت پوشش طرح هوشمند سازی قرار گرفت. 

به گفته حاجی اسحاق، هوشمند سازی کلاس های مدارس 17 استان کشور شامل: تهران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، چهارمحال و بختياری، سيستان و بلوچستان، هرمزگان، اصفهان، خوزستان، لرستان، كرمانشاه، آذربايجان شرقی، ايلام، كردستان، مركزی، همدان، بوشهر، كهگيلويه و بويراحمد، در این پروژه انجام شده است. 

وی با اشاره به اجرای فاز سوم این پروژه خاطرنشان کرد: تا ماه آینده با اجرای 100 پروژه، مدارس شهرهای بجستان، سراوان، تکاب، جلفا، گلپایگان و همچنین تعداد زیادی مدارس عشایری خراسان جنوبی تحت پوشش هوشمندسازی بنیاد قلم چی قرار خواهد گرفت. 

بنابراین گزارش، بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، از سال 92 تاکنون به تجهیز کتابخانه و هوشمندسازی 595 مدرسه در کشور اقدام کرده است.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب