وان پلاس به زودی تولید گوشی OnePlus 3T را متوقف خواهد کرد

گوشی OnePlus 3T یکی از پر سر و صداترین محصولات ماه‌های اخیر دنیای اسمارت فون‌ها بود اما آن دسته از کاربرانی که تصمیم به خرید این گوشی دارند باید عجله کنند زیرا شرکت وان پ

وان پلاس به زودی تولید گوشی OnePlus 3T را متوقف خواهد کرد

گوشی OnePlus 3T یکی از پر سر و صداترین محصولات ماه‌های اخیر دنیای اسمارت فون‌ها بود اما آن دسته از کاربرانی که تصمیم به خرید این گوشی دارند باید عجله کنند زیرا شرکت وان پلاس شایعات و پیش بینی های قبلی را مبنی بر توقف تولید این گوشی به صورت رسمی تایید کرده است.

 

یکی از کارمندان این شرکت به تازگی خبر توقف تولید OnePlus 3T را در فروم رسمی وان پلاس اعلام کرده است. در این پست آمده است: "این آخرین فراخوان برای خرید OnePlus 3T پیش از اتمام موجودی این گوشی است. تنها تعداد محدودی از این گوشی در انبارهای ما باقی مانده است به این ترتیب قبل از پایان رسیدن زمان مناسب، خرید خود را نهایی کنید."

 

هنوز به صورت قطعی مشخص نیست که علت توقف تولید این گوشی چه چیزی است اما احتمال می‌رود با توجه به اینکه وان پلاس در مقایسه با رقبایی مانند اپل و سامسونگ، شرکت بسیار کوچکتری است، ترجیح داده که تمامی تمرکز خود را به تولید و توسعه گوشی بعدیش یعنی OnePlus 2 معطوف کند و نه به گوشی هوشمندی که به زودی به یکی از خاطرات سال گذشته میلادی تبدیل می‌شود.

 

البته وان پلاس به کاربران خود اطمینان داده که آنها را از لحاظ پشتیبانی نرم افزاری فراموش نخواهد کرد و هم چنان بروزرسانی‌های نرم افزار را برایشان ارسال خواهد کرد. به گفته وان پلاس این شرکت توانسته به کمک برنامه Beta Program خود فیدبک‌های مختلفی از کاربرانش دریافت کند و از این نظرها برای ارتقای کیفیت بروزرسانی‌های بعدی خود استفاده خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب