مارسلو: تا پای جان با رونالدو هستیم

مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید در مورد ورود تئو هرناندز و شایعات جدایی رونالدو صحبت کرد.

مارسلو: تا پای جان با رونالدو هستیم

مارسلو که در حال حاضر صمیمی ترین دوست رونالدو در رختکن رئال به شمار می آید، حمایت جانانه ای از این فوق ستاره پرتغالی انجام داده است.

 

اخبار جدایی رونالدو: "با رونالدو در این مورد این موضوع صحبت نکرده ام اما او می داند که هم تیمی هایش تا پای جان در کنار او خواهند ماند. زمانی که رونالدو به اردوی رئال ملحق شد، ما می توانیم در خصوص شرایط با او صحبت کنیم."

 

 

 

 

اضافه شدن مدافع چپ جدید به نام تئو هرناندز: "از همان بدو ورود به رئال مادرید برای بازی کردن مبارزه کردم و این اتفاق حتی زمانیکه دفاع چپ دیگری در ترکیب وجود نداشت نیز رخ داد. تئو بازیکن جوانی است که می تواند به رئال مادرید کمک کند و من و کادر فنی به او اعتماد داریم."

 

شرایط سال آتی: "برای فصل جدید هیجان زده هستم و دوست دارم تجربیات خود را در اختیار بازیکنان جوان قرار دهم. سال قبل ما موفق به فتح 2 جام شدیم اما هنوز فضا برای پیشرفت وجود دارد و من نیز بسیار با انگیزه هستم.

 

گرفتن نتایج بهتر نسبت به سال گذشته کار دشواری است اما ما چیزهای فراوانی آموخته ایم و سعی می کنیم همه عناوین را فتح کنیم اما می دانیم برای رسیدن به این هدف باید خیلی زیاد تلاش کنیم."

منبع :پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب