مارسلو: تا پای جان با رونالدو هستیم

مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید در مورد ورود تئو هرناندز و شایعات جدایی رونالدو صحبت کرد.

مارسلو: تا پای جان با رونالدو هستیم

مارسلو که در حال حاضر صمیمی ترین دوست رونالدو در رختکن رئال به شمار می آید، حمایت جانانه ای از این فوق ستاره پرتغالی انجام داده است.

 

اخبار جدایی رونالدو: "با رونالدو در این مورد این موضوع صحبت نکرده ام اما او می داند که هم تیمی هایش تا پای جان در کنار او خواهند ماند. زمانی که رونالدو به اردوی رئال ملحق شد، ما می توانیم در خصوص شرایط با او صحبت کنیم."

 

 

 

 

اضافه شدن مدافع چپ جدید به نام تئو هرناندز: "از همان بدو ورود به رئال مادرید برای بازی کردن مبارزه کردم و این اتفاق حتی زمانیکه دفاع چپ دیگری در ترکیب وجود نداشت نیز رخ داد. تئو بازیکن جوانی است که می تواند به رئال مادرید کمک کند و من و کادر فنی به او اعتماد داریم."

 

شرایط سال آتی: "برای فصل جدید هیجان زده هستم و دوست دارم تجربیات خود را در اختیار بازیکنان جوان قرار دهم. سال قبل ما موفق به فتح 2 جام شدیم اما هنوز فضا برای پیشرفت وجود دارد و من نیز بسیار با انگیزه هستم.

 

گرفتن نتایج بهتر نسبت به سال گذشته کار دشواری است اما ما چیزهای فراوانی آموخته ایم و سعی می کنیم همه عناوین را فتح کنیم اما می دانیم برای رسیدن به این هدف باید خیلی زیاد تلاش کنیم."

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24