مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)

در فایل زیر یک مجموعه‌ی 20 سؤالی از 5 درس مهم آزمون پیش‌رو (6مرداد) طراحی شده است.پیشنهاد می‌شود این مجموعه سوالات را پیش از مطالعه‌ی دروس پاسخ دهید .....

مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)

مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)


بازیابی اطلاعات یعنی دانش‌آموز بعد از مطالعه‌ی مطالب، سعی کند آن‌ها را از درون ذهن خود به خاطر بیاورد. بازیابی یعنی اول امتحان بدهید و بعد درس بخوانید.

در فايل زير يك مجموعه‌ي 20 سؤالي از 5 درس مهم (ادبيات 3، دين و زندگي 3، اقتصاد، منطق و فلسفه و روان‌شناسي) آزمون پيش‌رو (6مرداد) طراحي شده است.

پیشنهاد می شود این مجموعه سوالات را پیش از مطالعه ی دروس پاسخ دهید تا به طور تقریبی با تسلط خود بر مطالب آشنا شوید و سپس بعد از مطالعه یک بار دیگر به آن ها جواب دهید.

در صورت داشتن هرگونه سؤال درسي مي‌توانيد به كانال دروس تخصصي انساني  (ensaanikanoon@) مراجعه و سؤال‌هاي خود را از مشاورين ما بپرسيد.نويسنده:محمد ابراهيم مازني رتبه‌ي 6 منطقه 3 كنكور انساني 95، دانشجوي حقوق دانشگاه تهران


مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)مجموعه سؤالات آمادگی آزمون 6 مرداد (چهارم انسانی)
پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب