اپل سامسونگ را پولدار می‌کند!

شرکت سامسونگ مسئولیت تولید صفحه‌نمایش‌های OLED آیفون 8 را برعهده گرفته است، اپل برای ساخت این صفحه نمایش‌ها باید مبلغ زیادی به سامسونگ پرداخت کند.

اپل سامسونگ را پولدار می‌کند!هفته گذشته خبری مبنی بر سود سامسونگ در سال ۲۰۱۷ منتشر شد که سر و صداهای زیادی به پا کرد. در این خبر سود سامسونگ از رقیب سرسخت خود، اپل نیز بالاتر بود. سامسونگ در سال ۲۰۱۷ به سود ۷۲ درصدی رسیده است که بخشی از این سود را مدیون اپل است. سود اصلی سامسونگ در فروش پرچم دار خود، گلکسی S8 نبوده، بلکه بیشترین سود مربوط به قطعات اولیه است که سامسونگ می سازد و به شرکت های دیگر عرضه می کند.

در میان این شرکت ها نام اپل در صدر دیده می شود، اپل برای ساخت صفحه نمایش های OLED آیفون ۸ خود به سراغ سامسونگ رفته است.

اپل توقع مشتریان را بالابرده است و در آیفون ۸ باید از تمام توان خود استفاده کند تا دهمین سالگرد آیفون را به باشکوه ترین شکل ممکن برگزار کند. فروش سایر محصولات اپل نظیر، مانیتور ها، آی پد ها و مک بوک ها در دو سال اخیر کاهش پیدا کرده است و این کاهش فروش زنگ خطری برای اپل خواهد بود که محصولات جدید خود را با هوشمندی بیشتری وارد بازار کند.

بخش عمده سود شرکت سامسونگ در سال ۲۰۱۷، به دلیل سفارش های اپل برای تولید صفحه نمایش های OLED بوده است.

البته در این میان معاون سامسونگ به برخی فساد های مالی متهم شده است که هنوز اتهامات او ثابت نشده است. تا پایان ماه جاری، سود خالص شرکت سامسونگ به صورت رسمی از طرف خود شرکت اعلام می شود و سود خالص شرکت اپل نیز در پایان ماه اوت عرضه می شود.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
خرید کتاب