نیکون دوربین بدون آینه جدیدی را در دست تهیه دارد

قطعا نیکون نامی نیست که در کنار دوربین‌های بدون آینه به ذهن خطور کند. این کمپانی آوازه ای طولانی و قابل اعتماد در بخش دوربین‌های DSLR دارد، ولی سری نیکون 1 در گروه دوربین

نیکون دوربین بدون آینه جدیدی را در دست تهیه دارد

قطعا نیکون نامی نیست که در کنار دوربین های بدون آینه به ذهن خطور کند. این کمپانی آوازه ای طولانی و قابل اعتماد در بخش دوربین های DSLR دارد، ولی سری نیکون 1 در گروه دوربین های بدون آینه نتوانست موفقیت بسیاری به دست آورد.


اما به نظر نمی رسد نیکون به این سادگی ها از میدان به در برود چرا که رئیس این کمپانی در مصاحبه ای که اخیراً با روزنامه ژاپنی Nikkan Kogyo Shimbun داشته اعلام کرده که نیکون دوربین بدون آینه جدیدی را در دست توسعه دارد.


اگر در نظر بگیریم که این اخبار صحت دارد، در بخشی از مصاحبه گفته شده:

 

با رشد نسل های متفاوت اسمارت فون ها، ما دوربین بدون آینه Nikonashii را معرفی می کنیم که در عملکرد با محصولات سایر کمپانی ها متفاوت است. عملکرد لنز در این دوربین با به کارگیری فناوری لنزهای صنعتی ارتقا خواهد یافت.


این نخستین باری نیست که خبرهایی در خصوص دوربین بدون آینه نیکون به گوش می خورد. پیشتر نیز شایعات به توسعه دوربین بدون آینه فول فریم توسط این کمپانی اشاره کرده بودند. در هر حال باید منتظر خبرهای تکمیلی در این خصوص بمانیم.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24