حضور برترهای بورسیه تهران در 23 جلسه پیشرفت درسی

دانش آموزان بورسیه تهران ترازبالای آزمون‌های بنیاد قلم چی، سال گذشته در 23 جلسه دانش آموزان برتر شرکت کردند.

حضور برترهای بورسیه تهران در 23 جلسه پیشرفت درسی

دانش آموزان بورسیه تهران ترازبالای آزمون های بنیاد قلم چی، سال گذشته در 23 جلسه دانش آموزان برتر شرکت کردند.


حضور برترهای بورسیه تهران در 23 جلسه پیشرفت درسی


به گزارش روابط عمومی بنیاد علمی آموزشی قلم چی(وقف عام)، زهرا خدابخش هماهنگ کننده دبیرستان های دختران تهران در بنیاد، گفت: با توجه به طرح مباحث منحصر بفرد در جلسات روزهای جمعه برای برترها با سخنرانی کلیدی کاظم قلم چی، حضور موثر دانش آموزان بورسیه در این رویداد از اهمیت ویژه ای در مسیر موفقیت های تحصیلی آنان برخوردار است. 

وی خاطرنشان کرد: در همین راستا، در طول سال تحصیلی گذشته، دانش آموزان بورسیه همگام با دیگر دانش آموزان برتر آزمون های کانون در این جلسات شرکت کردند. 

خدابخش تصریح کرد: قبل از هر آزمون با دانش آموزان تهرانی که تراز بالای 6500 داشته اند توسط مدیران آنها تماس گرفته و از آنها دعوت می شود در این جلسه به همراه پدر و مادرشان شرکت کنند. این روند طی 5 سال گذشته بصورت مداوم انجام شده است و حضور و نقش پدران و مادران دانش آموزان در این جلسات مهم و پررنگ بوده است. 

وی تاکید کرد: دانش آموزان در این جلسات به خود اتکایی و خودشناسی می رسند که قادر خواهند بود بخوبی برای روند آموزشی خود تصمیم بگیرند و برنامه ریزی مناسب تحصیلی داشته باشند؛ افزایش آرامش ، یادگیری از همتایان و مشورت موثر با اولیاء از دستاوردهای مهم این جلسات است. 

وی ابراز داشت: برگزاری تعاملی جلسات دانش آموزان برتر با حضور نخبگان کشور (جمعی از رتبه های تک رقمی کنکور سراسری سال های گذشته)، فضای مناسب علمی و آموزشی ایجاد میکند؛ این رویداد «دانش آموز محور» مدیریت میشود. 

وی گفت: دانش آموزانی که در بیش از 5 آزمون حضور مستمر دارند برای حضور در این جلسات اولویت دارند. 

خدابخش در پایان یادآوری کرد: این جلسات روزهای جمعه بعد از برپایی آزمون سراسری بنیاد قلم چی برای دانش آموزان در ساختمان مرکزی بنیاد در تهران برگزار میشود؛ این جلسه برای دانش آموزان شهرهای مختلف از طریق ویدیو کنفرانس در نمایندگی های بنیاد همزمان پخش میشود.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24