سرنوشت‌تان را رقم بزنید

به سرنوشت‌سازترین تابستان زندگی‌تان خوش آمدید. اگر کمی آینده‌نگر باشید (آن هم در حد چند ماه) می‌بینید که امسال فقط سال چهارم نیستید.

سرنوشت‌تان را رقم بزنید

به سرنوشت‌سازترین تابستان زندگی‌تان خوش آمدید. اگر کمی آینده‌نگر باشید (آن هم در حد چند ماه) می‌بینید که امسال فقط سال چهارم نیستید. امسال هم سال چهارمید، هم دوم و هم سوم و حتی گاهی اول! یازده سال تحصیلی را تک‌مقطعی گذراندید اما سال جدید چندمقطعی هستید؛ چون آزمون کنکور شامل مباحث چند مقطع تحصیلی است و شما مجبورید برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب، مجموعه‌ای از «ترین»‌ها را به خدمت بگیرید: مفیدترین، زودبازده‌ترین، مؤثرترین و اثربخش‌ترین منابع، ابزارها، روش‌ها و تکنیک‌ها. مجموعه‌ی «ترین»‌ها به شما کمک می‌کند تا در کم‌ترین زمان، بهترین نتیجه را کسب کنید.

ارزش زمان و مدیریت زمان جایی آشکار می‌شود که شما باید سه سال تحصیلی را در یک سال پشت سر بگذارید. آیا باید سه برابر سال‌های قبل درس بخوانید؟ مگر شبانه‌روز چند ساعت است؟ مگر موفق‌ها بیش‌تر از 24 ساعت در شبانه‌روز وقت دارند؟ مگر نه این‌که 6 الی 8 ساعت باید بخوابید! تازه ساعات مدرسه، ناهار و شام را هم باید از 24 ساعت کم کنید. چیزی نمی‌ماند! تازه می‌شود مثل سال‌های قبل!

پس چه استراتژی و برنامه‌ای باید پیاده کرد؟

شما در طی شبانه‌روز به همان اندازه که آلبرت اینشتین، توماس ادیسون، هلن کلر، میکل آنژ، نفرات برتر کنکور و دیگران فرصت داشتند وقت دارید. تفاوت شما در این است که چیز زیادی نباید کشف کنید! آن‌چه نیاز دارید قبلاً کشف و تجربه شده است. کافی است برنامه‌ی راهبردی کانون را جدی بگیرید و از همین تابستان بهترین بهره را ببرید. از همین حالا شروع کنید؛ فردا دیر است.پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب