من شکوفاتر خواهم شد

شب قبل به زمان‌بندی آزمون امروز فکر کرده بودم. تصمیم گرفته بودم سر جلسه، همان را اجرا کنم. سروصدای بیرون جلسه کمی عصبی‌ام کرده بود.

من شکوفاتر خواهم شد

شب قبل به زمان‌بندی آزمون امروز فکر کرده بودم. تصمیم گرفته بودم سر جلسه، همان را اجرا کنم. سروصدای بیرون جلسه کمی عصبی‌ام کرده بود. به سؤالات عربی به‌جز درک مطلب جواب دادم. سطح سؤالات دین و زندگی کمی عوض شده بود؛ اما این موضوع برایم مهم نبود. در زمان‌ نقصانی برگشتم و به چهار سؤال دیگر ادبیات جواب دادم. به سراغ ریاضی رفتم و 17 سؤال را بدون پاسخ گذاشتم. وقتی سراغ زیست رفتم فقط توانستم نصف سؤالات را جواب بدهم. همیشه به من تأکید کرده بودند که اگر سؤالات سخت بود برای همه سخت است اما انگار این حرف‌ها را فراموش کرده بودم. به فیزیک که نقطه‌ی قوتم بود سریع پاسخ دادم و در شیمی با آرامش به سؤالاتی که روزهای آخر کار کرده بودم جواب دادم و برای سؤالات محاسباتی وقت کم آوردم. در وقت اضافه به سؤالات زیست برگشتم و 7 سؤال دیگر را درست جواب دادم.

این‌ها خاطرات امروز، 9 تیر، آخرین آزمون من است و من خوشحالم که توانسته‌ام به آن‌چه می‌خواستم و در حد توانم بود برسم. می‌دانم تا کنکور باز هم بهتر از این خواهم شد. من دستاوردهای امروزم را بیش از هر چیز مدیون زحمات خودم، همراهی پدر و مادرم، مدرسه و دوستان کانونی‌ام هستم. من برای همه‌ی این‌ها خدا را شکر می‌کنم.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24