مرور سریع آموخته‌ها، پیش به سوی موفقیت

«بهترین کار در بهترین زمان» استراتژی موفقیت در سال کنکور است. حالا به هفته‌ی آخر کنکور رسیده‌ایم و فرصتی برای یادگیری مباحث جدید نیست.

مرور سریع آموخته‌ها، پیش به سوی موفقیت

«بهترین کار در بهترین زمان» استراتژی موفقیت در سال کنکور است. حالا به هفته‌ی آخر کنکور رسیده‌ایم و فرصتی برای یادگیری مباحث جدید نیست. از سوی دیگر حجم زیاد مطالعات انجام‌شده باید نوعی گذارِ یک‌هفته‌ای تا روز آزمون داشته باشند. آیا استراتژی موفقِ هفته‌ی آخر را می‌شناسید؟

تورق سریع تلفیقی از مرور و تکمیل است. فرایند مطالعاتی 12 ماهه‌ی شما به روزهای پایانی رسیده است و منابع درسی با برنامه‌ی شخصی‌سازی‌شده مطالعه و سپس جمع‌بندی شده است. با توجه به اهمیت این زمان باید تلفیق هوشمندانه‌ای از مطالعه، مرور و تکمیل را مد نظر قرار دهید تا در کنار آمادگی ذهنی در روزهای پایانی، بازدهیِ مطالعاتیِ بیش‌تری برای کنکور داشته باشید.

هدف از اجرای تورق سریع مرور تیترها و نکات مهم هر مبحث است تا بتوانید با بازگشت به شرایط ذهنی مطالعه نوع ویژه‌ای از بازیابی را انجام دهید. در اجرای تکنیک «تورق سریع» هم‌چنان به رعایت تعادل‌ها توجه داشته باشید و اجرای این تکنیک را از درس‌های نقاط قوت آغاز کنید تا در اولین گام، اطلاعات درس‌های برتر شما تثبیت شوند. خلاصه‌برداری‌های شخصی و نکاتی که در رفع اشکال‌ در دوران جمع‌بندی یادداشت کرده‌اید، گزینه‌های خوبی برای تکمیل فرایند تورق سریع هستند.

از تورق آهسته‌ی کتاب‌ها در طول آزمون‌های پروژه‌‌ای هشت‌گانه با برنامه‌ی راهبردی تا تورق سریع آن‌ها در زمان باقی‌مانده فقط و فقط یک نکته بدون تغییر پابرجاست: ‌تلاش ارزشمندی که در تک تک لحظات سال داشتید و حالا چیز زیادی تا رسیدن به نتایج شگفت‌انگیز نمانده است. تصمیم‌های خاص روزهای خاصتان را با موفقیت اجرا کنید.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب