درخواست نیما عالمیان از فدراسیون پینگ‌پنگ

پینگ پنگ باز المپیکی ایران گفت: از فدراسیون می‌خواهم ما را به تورهای جهانی بیشتری اعزام کند چرا که پتانسیل این را داریم جزو بازیکنان خوب جهان قرار بگیریم.

درخواست نیما عالمیان از فدراسیون پینگ‌پنگ

نیما عالمیان در گفتگو با ایسنا درباره ی تاثیر حضور مداوم در تور های جهانی بر روی عملکردش و ارتقا جایگاه خود در رنکینگ فدراسیون جهانی تنیس روی میز بیان کرد: حضور ما در تور های جهانی باید ادامه داشته باشد و من از فدراسیون می‌خواهم که من و نوشاد را در سال به غیر از اردوهای خارجی به 10 پرو تور هم اعزام کنند. در واقع بازیکنان حرفه‌ای  و خوب جهان هم در همین تعداد پرو تور شرکت می کنند.

 

او ادامه داد: اگر می‌خواهیم رنکینگ خود را برای المپیک 2020 ارتقا دهیم و از طریق رنکینگ وارد المپیک شویم باید از همین الان برنامه ریزی کنیم و به فکرش باشیم. در این صورت حتی می‌توانیم در بخش تیمی هم بازی کنیم.

 

عالمیان با رضایت از عملکردش در رویدادهایی که پشت سر گذاشت، تصریح کرد: بازی های کشورهای اسلامی برای ما مهم بود که نتیجه گرفتیم. در مسابقات قهرمانی جهان هم من و  نوشاد توانستیم جزو 64 نفر قراربگیریم و من نفر اول انگلیس را شکست دادم. در تور جهانی اسلوونی هم خیلی خوب بودم. در کل فکر می کنم در این یک ماه پیشرفتم زیاد بود و توانستم از رنکنیگ 134 به 105 جهان صعود کنم. البته باید از اسپانسر فدراسیون هم تشکر کرد که قبل از بازی های کشورهای اسلامی و مسابقات جهانی  ما را به دو تور جهانی اعزام کرد.

 

پینگ پنگ باز المپیکی ایران در مورد لزوم اعزام به کمپ های خارجی نیز گفت: بازیکنان خوب جهان، در پرو تورهای جهانی شرکت می کنند و و در کمپ های خارجی هم تمرین دارند. از ایران هم باید حداقل 2-3 بازیکن را در سال به کمپ های خارجی بفرستند. خیلی از بازیکنان خارجی به ما می گویند بازی هایمان در حد بازیکنان 40-50 دنیا هست بنابراین این نشان می دهد پتانسیلش را داریم. به هر حال برنامه تمرینی ما در ایران متفاوت با بازیکنان خوب جهان است و با این شرایط باز هم داریم خوب نتیجه می گیریم.

 

عالمیان در مورد فینال لیگ برتر تصریح کرد:  پتروشیمی برای دومین سال پیاپی به فینال لیگ برتر راه یافت و ان شاءالله که قهرمانی می‌شویم. پتروشیمی تیم حرفه ای  و  بهترین تیم پینگ پنگ ایران است. این تیم دو سال من را حمایت کرده است. البته امیدوارم برای فصل بعد تیم های بیشتری به لیگ برتر ورود پیدا کنند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب