مس کرمان در آرامش به دنبال تمرینات و یارگیری

تمرینات مس کرمان از امروز به صورت رسمی آغاز می‌شود.

مس کرمان در آرامش به دنبال تمرینات و یارگیری

تمرینات تیم فوتبال مس کرمان برای لیگ یک 96-97 در حالی از امروز (سه شنبه) به صورت رسمی آغاز می شود که این تیم فصل نقل و انتقالات را با آرامش و با هدف جذب بازیکنان با انگیزه و مورد نیاز سرمربی و طبق شرط صداقت در تعهدات پرداختی؛  در حال سپری کردن است.


نارنجی پوشان کرمانی که یک هفته قبل از اعلام سرمربی خود، با جدایی سه بازیکن اصلی و انتقال آنان به لیگ برتر مواجه شدند، توانستند به خوبی جای آنان را با بازیکنان جدید پر کرده و با بازیکنان تاثیرگذار خود نیز تمدید کنند.


به نظر می آید مسی های کرمان با اضافه شدن یک دروازبان ذخیره مطمئن به جای آرمان شهدادنژاد، در کنار دروازبان اصلی خود رضا حیدری، و با اضافه شدن رامتین سلیمان زاده، محمد خلیلی و نعمت بخشی در خط دفاع و محمد علیزاده به عنوان هافک دفاعی که توانایی بازی در چندین پست را نیز دارد، در ساختار دفاعی مشکلی نخواهند داشت و یکی از مستحکم ترین خطوط دفاعی لیگ خواهند شد.


مسی ها در خط هافبک نیز به قدری بازیکن فانتزی و خلاق دارند که برای بازی دادن به آنان احمد نخعی سرمربی این تیم با چالشی شیرین مواجه است.


اما در فاز هجومی؛ مسئولین مس به شدت دنبال دو یا سه مهاجم جوان و موثر هستند که البته چندین بازیکن پا به سن گذاشته هم به آنان پیشنهاد شد اما با جواب رد نارنجی پوشان کویر به دلیل پیشنهادات نجومی، به تیمی دیگر پیوستند.


حال با جذب مهاجمان مورد نظر در روزهای آینده، تیم مس که چند روز پیش نیز با دریافت بیانیه هواداران خود در حمایت از انتخاب سرمربی بومی و جلوگیری از  بازیکن سالاری، روحیه ای دو چندان گرفته است، به یکی از بهترین های لیگ یک تبدیل خواهد شد اگر حمایت های هوادارانش تا به پایان نیز ادامه یابد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب