اسدی: به دنبال رتبه تک رقمی در لیگ برتر هستیم

مرتضی اسدی اظهار کرد: اردوی کردان کرج از جهات مختلفی برای ما حائز اهمیت است.

اسدی: به دنبال رتبه تک رقمی در لیگ برتر هستیم

مرتضی اسدی  در همین خصوص اضافه کرد: اولین نکته مهم اردوی یادشده این است که بیش از 10 بازیکن جدید برای نخستین بار برای 2هفته کنار یکدیگر زندگی می‌کنند و در کنار آن تمرینات پرفشاری را نیز پشت سر می‌گذارند.

 

مدافع جدید تیم فوتبال صنعت نفت آبادان افزود: این تمرینات پرفشار باعث می‌شود که برای تورنمنت بزرگی مثل لیگ برتر آماده شویم. این موضوع انتظار هواداران را بیشتر می‌کند و ما نیز به دنبال کسب جایگاه تک‌رقمی در لیگ برتر هستیم.

 

اسدی ادامه داد: 3جلسه تمرینی در کرج باعث شده است که به آمادگی نسبی برسیم و امیدوار هستم که این آمادگی در ترکیه تکمیل شود.

 

وی از آمادگی بدنی خودش گفت و افزود: از 20 روز قبل از آغاز تمرینات صنعت نفت، تمرین اختصاصی‌ام را آغاز کردم و به لحاظ بدنی در شرایط ایده‌آل هستم.

 

این بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان کار کردن در کنار کمالوند را هم سخت و هم آسان تعریف کرد و گفت: کار کردن در کنار این مربی باتجربه با توجه به اینکه برای تمام فضاهای زمین برنامه ویژه و فنی دارد سخت است اما اگر بتوانیم برنامه‌های ایشان را در زمین به درستی پیاده کنیم، فضای کاری راحت می‌شود.


وی با اشاره به این مهم که به عنوان یک بازیکن جدید در صنعت نفت به هیچ عنوان احساس غریبه بودن نداشتم، گفت: جو دوستانه‌ای در تیم حاکم است و احساس می‌کنم که چند سال است در صنعت نفت حضور دارم.


اسدی در پایان خطاب به هواداران تیم صنعت نفت آبادان گفت: امیدوارم هواداران دوست‌داشتنی صنعت نفت آبادان امسال نگاه ویژه‌ای به این تیم داشته باشند و در هدف‌گذاری کادر فنی مبنی بر نتیجه‌گیری در تمام مسابقات خانگی، یاری‌‍رسان ما باشند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب