برانکو: برای سروش آرزوی موفقیت می‌کنم

با توجه به صحبت‌های سروش رفیعی در پایان آخرین دیدار این با برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سرخپوشان در جریان کامل تصمیم هافبک تیمش قرار داشت.

برانکو: برای سروش آرزوی موفقیت می‌کنم

سروش رفیعی که در نیم فصل به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ اضافه شده بود، بعد از پایان قراردادش با این تیم برای دستیابی به پیشرفت مالی به دنبال مقصدی جدی است. او در این ارتباط نیز از تصمیم خود با برانکو ایوانکوویچ نیز صحبت کرد تا سرمربی کروات تیمش را در جریان آن قرار دهد.


سروش رفیعی در مدت کوتاه حضورش در پرسپولیس رابطه مناسبی با برانکو ایوانکوویچ داشت برای اینکه سرمربی تیمش در راستای پلان فصل آینده تیمش از تصمیم او آگاه شود، گفتگویی در زمینه آینده‌اش برگزار کرد. سروش رفیعی در این گفتگو همانطور که صادقانه با هواداران این تیم نیز در میان گذاشته بود، اعلام کرد به دنبال دستیابی به منابع مالی بیشتر ناچار به ترک این تیم است تا آرزوی موفقیت سرمربی تیمش را نیز به همراه داشته باشد.


برانکو ایوانکوویچ در این زمینه گفت: بله، درست است و سروش از ماجرای جدایی و حضورش در تیم دیگر مرا در جریان قرار داده بود. برای او آرزوی موفقیت دارم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب