فصل تجربه‌های بی‌دغدغه‌ها

برای کسب تجربه در کنکور، مثل بقیه‌ی کارها، دو راه بیش‌تر ندارید. یا باید چند بار کنکور را تجربه کنید یا از تجربه‌های دیگران استفاده کنید.

فصل تجربه‌های بی‌دغدغه‌ها

برای کسب تجربه در کنکور، مثل بقیه‌ی کارها، دو راه بیش‌تر ندارید. یا باید چند بار کنکور را تجربه کنید یا از تجربه‌های دیگران استفاده کنید. استثنائاً یک راه سومی هم وجود دارد. هم کنکور را چند بار تجربه کنید و هم از تجربه‌های دیگران استفاده کنید! تعجب می‌کنید؟ اما این کار شدنی است.

شما می‌توانید هم‌زمان با این‌که بارها و بارها کنکور را تجربه می‌کنید، تجربه‌های دیگران را هم به تجارب خودتان اضافه کنید. اما چگونه؟

آزمون‌های کانون شبیه‌‌ترین سؤالات به سؤالات کنکور است و ابزارها، تکنیک‌ها و روش‌های کانون، تجربه‌شده‌ترین ابزارها، تکنیک‌ها و روش‌هاست که کارایی و اثربخشی آن‌ها نیازی به اثبات ندارد. این یک اصل قطعی است.

نگاهی به سایت کانون، مجله‌ی آزمون، مصاحبه با برترها و اولیای آن‌ها، نکات آموزشی روز دنیا و مقایسه با روش‌ها، تکنیک‌ها و ابزارهای کانون مهر پررنگ تأیید بر این مدعاست.

برای این‌که بیش‌تر تجربه کنید، تابستان را از دست ندهید و کیفیت و کمیت را با هم و متعادل ارتقا دهید.پاسخ تلفنی به سوالات شما درباره کنکور 97

با درصدهای تخمینی در کنکور 97 , احتمال دارد چه رتبه ای بیاورم و کجا می توانم قبول شوم؟

آیا برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور (معدل, کد سهمیه و ...) باز هم زمان دارم؟

کنکور 98 به چه صورت خواهد بود ؟

انتخاب رشته و دانشگاه را از همین امروز با مشاوران شروع کنید

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب