فصل تجربه‌های بی‌دغدغه‌ها

برای کسب تجربه در کنکور، مثل بقیه‌ی کارها، دو راه بیش‌تر ندارید. یا باید چند بار کنکور را تجربه کنید یا از تجربه‌های دیگران استفاده کنید.

فصل تجربه‌های بی‌دغدغه‌ها

برای کسب تجربه در کنکور، مثل بقیه‌ی کارها، دو راه بیش‌تر ندارید. یا باید چند بار کنکور را تجربه کنید یا از تجربه‌های دیگران استفاده کنید. استثنائاً یک راه سومی هم وجود دارد. هم کنکور را چند بار تجربه کنید و هم از تجربه‌های دیگران استفاده کنید! تعجب می‌کنید؟ اما این کار شدنی است.

شما می‌توانید هم‌زمان با این‌که بارها و بارها کنکور را تجربه می‌کنید، تجربه‌های دیگران را هم به تجارب خودتان اضافه کنید. اما چگونه؟

آزمون‌های کانون شبیه‌‌ترین سؤالات به سؤالات کنکور است و ابزارها، تکنیک‌ها و روش‌های کانون، تجربه‌شده‌ترین ابزارها، تکنیک‌ها و روش‌هاست که کارایی و اثربخشی آن‌ها نیازی به اثبات ندارد. این یک اصل قطعی است.

نگاهی به سایت کانون، مجله‌ی آزمون، مصاحبه با برترها و اولیای آن‌ها، نکات آموزشی روز دنیا و مقایسه با روش‌ها، تکنیک‌ها و ابزارهای کانون مهر پررنگ تأیید بر این مدعاست.

برای این‌که بیش‌تر تجربه کنید، تابستان را از دست ندهید و کیفیت و کمیت را با هم و متعادل ارتقا دهید.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24