دانلود رایگان بخش اول از کتاب تابستان هفتم

دانلود رایگان بخش اول از کتاب تابستان هفتم دوره اول متوسطه

دانلود رایگان بخش اول از کتاب تابستان هفتم

کتاب تابستان   با  پنج آزمون برای هفتمی ها

  • اگر دانش‌آموز در تابستان به پیش‌خوانی مباحث سال بعد بپردازد، در سال تحصیلی جدید با اعتمادبه نفس بیشتری در کلاس درس حاضر خواهد شد، از این رو در تابستان، ما به دانش‌آموزان توصیه‌ می‌کنیم در کنار مرور مباحث گذشته در بخش «نگاه به گذشته»، یک یا دو درس از سال آینده را پیش خوانی کنند، یعنی «نگاه به آینده».

  • مباحث سال تحصیلی گذشته به 5 بخش مجزا تقسیم بندی شده‌است.در هر بخش 15 سوال ریاضی ،15 سوال علوم و 10 سؤال فارسی ‌تشریحی و تستی پوشش داده شده است. مباحث سال تحصیلی پیش‌رو نیز به 5 بخش مجزا تقسیم بندی شده‌است.در هر بخش ابتدا یک درس‌نامه‌ی کاربردی برای توضیح و آشنایی با مبحث خواهیم داشت که مطالعه‌ی این درس‌نامه به پاسخ‌گویی به سوالات این بخش کمک زیادی می‌کند.سپس 20 سوال ریاضی و‌20 سوال علوم در تیپ انواع ‌تشریحی و تستی پوشش داده شده است.

  • اولین گام برای پاسخ‌گویی به هر سؤال تشخیص و شناسایی مبحث آن سؤال است. حتی اگر به سؤال‌ها پاسخ ندهید و فقط مبحث هر سؤال را به‌درستی تشخیص دهید یک گام در مسیر پاسخ‌گویی به پیش رفته‌اید و سرعت عمل شما و دقت نظر شما افزایش یافته است. با این استدلال مبحث هر سؤال را در برابر آن نوشته‌ایم. به‌صورت یک بازی آموزشی هم می‌توانید فراوانی سؤال‌های اشتباه یا نزده یا صحیح را در هر مبحث جمع‌بندی کنید و نتیجه را با کارنامه‌ی مبحثی خود مقایسه کنید. مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24