دوران جمع‌بندی دوره‌ی پختگی است

دغدغه‌ی انتخاب یک تیتر پس از گفت‌وگوی سه‌ساعته با 8 نفر از نخبگان کنکور 95 برایم چالشی جدی ایجاد کرده بود.

دوران جمع‌بندی دوره‌ی پختگی است

دغدغه‌ی انتخاب یک تیتر پس از گفت‌وگوی سه‌ساعته با 8 نفر از نخبگان کنکور 95 برایم چالشی جدی ایجاد کرده بود. مصاحبه را چند بار خواندم و تصمیم گرفتم از هر یک از آن‌ها دستاوردی از تجربه‌ی دوران جمع‌بندی بنویسم.

مهتا ستاریان: «من ترجیح دادم جمع‌بندی را با آزمون دادن شروع کنم.»

فاطمه ابوالی: «در دوران جمع‌بندی به دستاورد شگرفی رسیدم؛ بی‌دقتی‌هایم را به یک مورد کاهش دادم.»

علیرضا آروین: «سطح سختی سؤالات ملاک من برای پاسخ در دور اول و بازگشت به سؤالات بود و در کنکور هم همین کار را انجام دادم.»

محمدجواد براتی‌مقدم: «در استراتژی بازگشت سعی می‌کردم در دور اول زمان بیش‌تری برای شیمی بگذارم تا در دور دوم به آن برنگردم و زمان را برای درس‌های دیگر بگذارم.»

ایمان رمضانی: «در شیمی نمره‌ی خوبی نداشتم. در این دوران بررسی کردم که چه سؤالاتی وقت کم‌تری از من می‌گیرد که اول به آن‌ها جواب بدهم.»

رضا رمضانپور: «در عمومی‌ها معمولاً وقت اضافه می‌آوردم اما در آزمون‌های جمع‌بندی به یک ثبات در این زمینه رسیدم و همیشه 15 دقیقه وقت اضافه می‌آوردم.»

سجاد عشقعلی: «موقع آزمون‌ دادن سه نوع فیلتر داشتم. فیلتر اول سؤالات آسان بود. بار دوم که برمی‌گشتم سؤالاتی را که علامت‌دار کرده بودم که حتماً جواب بدهم و فیلتر سوم هم مربوط به سؤالات شک‌دار بود.»

مرتضی علیخانی: وقتی آزمون می‌دادم نکته‌های آزمون‌ را در دفتری یادداشت می‌کردم و در هفته‌ی آخر از این دفترچه‌ی 150 برگی کمال استفاده را کردم.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24