معرفی راهی جدید برای تست خودروهای خودران

محققان دانشگاه میشیگان آمریکا راهی جدید برای تست خودروهای خودران پیشنهاد کردند.

معرفی راهی جدید برای تست خودروهای خودران

محققان دانشگاه میشیگان آمریکا راهی جدید برای تست خودروهای خودران پیشنهاد کردند.

مطمئنا آزمایش خودروهای خودران چالشی بزرگ در مقایسه با دنیای واقعی است و حتی اگر چند صد کیلومتر جاده برای تست این خودروها در اختیار شرکت‌ها باشد، باز هم وضعیت با دنیای واقعی متفاوت خواهد بود.

محققان دانشگاه میشیگان آمریکا یک فرآیند سریع و متفاوت برای تست خودروهای خودران معرفی کردند که در آن به جای آنکه خودرو چندین کیلومتر را بدون آنکه اتفاق خاصی در مسیر آن رخ دهد، طی کند، در بازه‌های زمانی کوتاه اتفاقات مختلف را برای خودروهای خودران ایجاد کنند تا عملکرد آنها در مورد این اتفاقات مورد ارزیابی قرار بگیرد.

برای مثال نحوه واکنش نشان دادن خودرو در قبال یک عابر که جلوی خودرو بدود می‌تواند یک مورد تست برای خودرو باشد که در یک فاصله محدود نیز قابل ارزیابی است.

محققان دانشگاه میشیگان معتقدند خروجی تنها 1600 کیلومتر آزمایش با متد مورد نظر آنها با نتایج آزمایش‌های عادی در مسیرهایی به طول 480 هزار تا 62 میلیون کیلومتر برابر است.

برای مثال خودروهای بخش خودروسازی گوگل موسوم به "وایمو"(Waymo) در سال 2016 بیش از یک میلیون کیلومتر مسیر را برای تست طی کردند.

محققان دانشگاه میشیگان اعلام کرده‌اند که از این موضوع اطلاع دارند باید تمام مواردی که ممکن است در مسیر یک خودرو اتفاق بیفتد را محاسبه کنند تا بتوانند به خوبی یک روش کارا در اختیار داشته باشند.

این روش هر چند به طور کامل جایگزینی برای تست‌های معمول محسوب نمی‌شود اما می‌تواند در تسریع روند ارزیابی‌ها و تسریع آماده شدن خودروهای خودران برای استفاده در بازار مورد استفاده قرار بگیرد.

منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
ترکیب توابع از ریاضی دوازدهم تجربی
دوازدهم تجربي     دبیر : علی هاشمی