برد استقلال و پاداش 40 هزار دلاری !

مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: مدیرعامل باشگاه العین در حین بازی سراغ بازیکن شماره 6 ما یعنی امید ابراهیمی را می‌گرفت که من به او گفتم از شانس شما این بازیکن مصدوم است.

برد استقلال و پاداش 40 هزار دلاری !

رضا افتخاری بعد از برتری یک بر صفر استقلال در دیدار رفت مقابل العین اظهار داشت: ما باید تلاش کنیم برای دیدار حساس برگشت تمامی مصدومان خود را برسانیم و با تمام قوا در میدان حاضر شویم. مدیرعامل باشگاه العین در حین بازی سراغ بازیکن شماره 6 ما یعنی امید ابراهیمی را می‌گرفت که من به او گفتم از شانس شما این بازیکن مصدوم است اما به دیدار برگشت می‌رسد. علاوه بر ابراهیمی باید تلاش کنیم وریا غفوری نیز در به این بازی برسد.

وی با تاکید بر جای خالی امید نورافکن در دیدار تصریح کرد: نبود نورافکن در این دیدار برای ما سنگین بود اما ما به این نتیجه رسیدیم با توجه به اهمیت حضور تیم ملی در مسابقات جام‌جهانی این بازیکن را در اختیار تیم ملی بگذاریم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص پاداش پیروزی استقلال مقابل العین گفت: ما مبلغ 40 هزار دلار را بین بازیکن تقسیم می‌کنیم تا بتوانند در دبی سوغاتی بخرند. برای بازی برگشت نیز تلاش می‌کنیم در صورت صعود پاداش بیشتری در نظر بگیریم و طبیعتا مبلغ آن بیشتر خواهد بود. اگر پول داشتیم به جای 40 هزار دلار، 400 هزار دلار پاداش می‌دادیم.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب