اجازه ندهیم روند یادگیری در ما و فرزندانمان قطع شود

یادگیری و آموزش جزء لازم در روند رشد فرزندان ما در طول زندگی است؛ اما آن‌چه ما را به عنوان پدر و مادر از سایرین متمایز می‌کند چگونگی مواجهه با مقوله‌ی آموزش و یادگیری است

اجازه ندهیم روند یادگیری در ما و فرزندانمان قطع شود

یادگیری و آموزش جزء لازم در روند رشد فرزندان ما در طول زندگی است؛ اما آن‌چه ما را به عنوان پدر و مادر از سایرین متمایز می‌کند چگونگی مواجهه با مقوله‌ی آموزش و یادگیری است.

آموزش، عامل دگرگونی و تغییر است. برای رشد نیاز به تغییر در سطح زندگی و رسیدن به بسیاری از جایگاه‌ها است، اما از آن‌ مهم‌تر علاقه به یادگیری و استمرار در آن است. علاقه به یادگیری و استمرار است که باعث تغییرات اساسی در زندگی می‌شود.

آن‌چه باید در فرزندان خود نهادینه کنیم یادگیری مستمر و علاقه به آموزش است. این موضوع فقط مربوط به سال تحصیلی نیست؛ زمستان و تابستان نمی‌شناسد. زمان آموختن برابر است با سال شمسی نه سال تحصیلی. آموزش یک روند و حرکت است که هیچ گاه نباید متوقف شود؛ در همه حال و در هر زمانی باید به حرکت خود ادامه دهد.

پدر، مادر و معلم عزیز! برای پنجره‌های باز پیش رو چه برنامه‌ای دارید؟ بعد از امتحانات پایان سال آیا برنامه این است که تابستان فقط مخصوص تفریح و بازی باشد یا کمی هم درس و آموزش لازم است؟

اجاره ندهیم روند آموزش و یادگیری در ما و فرزندانمان قطع شود.

مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24