از الان به فکر تابستان پسرم هستم

فصل بهار است، اما من به تابستان فکر می‌کنم. به قول یکی از دوستان، تابستان تعطیل نیست و فرصتی است برای یادگیری.

از الان به فکر تابستان پسرم هستم

فصل بهار است، اما من به تابستان فکر می‌کنم. به قول یکی از دوستان، تابستان تعطیل نیست و فرصتی است برای یادگیری. نباید فکر کنیم که قرار است یادگیری فقط در مدرسه اتفاق بیفتد و در تابستان چون مدرسه‌ها تعطیل است، از یادگیری هم خبری نیست.

نه! به نظرم این‌طور نیست. تابستان می‌تواند بهترین فرصت برای یادگیری فرزندان ما باشد.

* پیش‌خوانی سال بعد: پسرم سال بعد به کلاس چهارم می‌رود. تابستان بهترین فرصت است تا یکی دو درس از سال چهارم را پیش‌خوانی کند. با این کار سال تحصیلی بعد را با آگاهی و دانش بیش‌تر شروع می‌کند.

* شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای: شرکت در آزمون‌های برنامه‌ای در تابستان، جمعه‌های پسرم را پربارتر می‌کند. او می‌تواند علاوه بر تثبیت آموخته‌های خود در سال سوم دبستان، نگاهی هم به آینده داشته باشد و ریاضی و علوم سال چهارم خود را تقویت کند.

* کتاب‌خوانی: تابستان فرصت کتاب‌خوانی هم هست. با خواندن کتاب علاوه بر افزایش آگاهی، مهارت‌های فراشناختی پسرم هم افزایش پیدا می‌کند.

* فرصت گفت‌وگو: تابستان می‌تواند فرصتی برای افزایش گفت‌وگوهای من با پسرم باشم و خوب می‌دانم که گفت‌وگو بهترین روش یادگیری است.

فکر می‌کنم شما هم با نظر من موافق باشید که تابستان تعطیل نیست؛ هست؟

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب