با یک تیر دو نشان بزنید

به‌زودی جنگ استراتژی‌ها شروع می‌شود. در زمان‌های باقی‌مانده تا کنکور، موفقیت از آنِ کسانی است که استراتژی درستی اتخاذ کنند.

با یک تیر دو نشان بزنید

به‌زودی جنگ استراتژی‌ها شروع می‌شود. در زمان‌های باقی‌مانده تا کنکور، موفقیت از آنِ کسانی است که استراتژی درستی اتخاذ کنند. استراتژی درست آن است که تمام جوانب را پوشش دهد. هم کمک کند تا جمع‌بندی کنید، هم کمک کند تا خودتنظیمی کنید. به عبارت بهتر باید بتوانید علاوه بر جمع‌بندی آموخته‌های‌تان، روی قلب و مغزتان مدیریت داشته باشید. یک دانش‌آموز کانونی باید بتواند روشی را اجرا کند که هم‌زمان با جمع‌بندی، با کسب دانش فراشناختی (مدیریت تفکر)، هوش هیجانی خود را نیز کنترل کند (مدیریت احساس) تا بر استرس و اضطراب آزمون نهایی غلبه کند.

بهترین استراتژی برای روزهای باقی‌مانده تا کنکور، تمرین‌های مداوم از تمام مباحث درسی، در فواصل زمانی مشخص است. روش سه روز یک‌بار بر اساس همین استدلال طراحی شده است. با روش سه روز یک‌بار هم جمع‌بندی می‌کنید و هم خودتنظیمی: یک تیر و دو نشان.

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب