گام آخر با کتاب‌های زرد (2)

اگر به فکر تکمیل عالی آموخته‌های خود از درس‌های عمومی هستید، ویژگی منحصربه‌فرد کتاب‌های عمومی را فراموش نکنید.

گام آخر با کتاب‌های زرد (2)

بعد از چند ماه تلاش برای دست‌یابی به هدف‌گذاری‌های‌مان در کنکور به دوران جمع‌بندی رسیده‌ایم. شرایط دوران جمع‌بندی، نوع مطالعات، نوع مرور، نوع حل تست و همه‌ی ویژگی‌های برنامه‌ای که در گذشته با آن‌ها همگام بوده‌ایم شکلی هدفمند به خود خواهد گرفت و ابزارهایی به شکل ویژه شما را به پشت سر گذاشتن موفقیت‌‌آمیز این دوران نزدیک خواهد کرد.

اگر به فکر تکمیل عالی آموخته‌های خود از درس‌های عمومی هستید، ویژگی منحصربه‌فرد کتاب‌های عمومی را فراموش نکنید. در جلد اول این کتاب (سؤالات) با تفکیک دقیق سؤالات بر اساس کتاب درسیِ هر سال، فرصت خوبی برای طبقه‌بندی تست‌های هر کتاب خواهید داشت و برای تکمیل مطالعات هر سال می‌توانید از این قابلیت استفاده کنید. هم‌چنین در جلد دوم (پاسخ) با مشخص بودن مبحث هر سؤال بهترین فرصت برای رفع اشکال مبحثی فراهم می‌شود. مطالعه‌ی نکات هر 4 گزینه را در تست‌های عمومی فراموش نکنید و با رفع اشکال مبحثی به بالاترین کیفیت مطالعه نزدیک‌تر شوید.

در کنار تمام ویژگی‌های بیان‌شده، با استفاده از DVDهای ضمیمه‌ی این کتاب فرصت حل تعداد بیش‌تری از تمرینات با بیش‌ترین میزان شباهت به سؤالات اصلی را خواهید داشت. سؤالاتی که با ویژگی‌های مجموعه‌اي (100 سؤال)، درسي (25 سؤال)، مبحثي (10 سؤال) و پايه‌اي (10 سؤال) بهترین شرایط را برای تمرین و مرور هر چه بیش‌تر فراهم می‌کند.

مطالعه‌ی چندماهه‌ی مبحثی درس‌های عمومی، تسلط به کمک تست‌های کنکور سراسری و ارائه‌ی بهترین نوع از رفع اشکال در این درس‌ها بر اساس اصل «یادگیری و تکمیل یادگیری» فرایندی است که با استفاده از کتاب‌های زرد عمومی در این برهه‌ی زمانی از سال تحصیلی بهترین شرایط خود را پشت سر خواهد گذاشت.مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما

چگونه برای درس خواندن برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه آزمون های کانون ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24