ساخت روبات با قابلیت عرضه انواع نوشیدنی و پخش اخبار و لطیفه

به تازگی رباتی با استفاده از فناوری هوش مصنوعی گوگل ساخته شده که می‌تواند سفارش‌های کاربران برای دریافت نوشیدنی را دریافت کرده و این سفارش‌ها را تحویل مشتریان دهد.

ساخت روبات با قابلیت عرضه انواع نوشیدنی و پخش اخبار و لطیفه

به تازگی رباتی با استفاده از فناوری هوش مصنوعی گوگل ساخته شده که می تواند سفارش های کاربران برای دریافت نوشیدنی را دریافت کرده و این سفارش ها را تحویل مشتریان دهد.

ربات یاد شده که مبتنی بر فناوری به کار رفته در Google Assistant است، از توانایی های دیگری مانند جستجوی تصویری پیشرفته و جامعه، انتخاب و نمایش برنامه های تلویزیونی و فیلم های سینمایی بر مبنای سلیقه و ذائقه کاربران، خواندن اخبار نیز برخوردار است.

این ربات که Mocktails Mixer نام دارد، توسط یک شرکت خلاق فناوری موسوم به Deeplocal طراحی و تولید شده و در آن از رایانه کوچک و ارزان قیمت Raspberry Pi، میکروفون توکار، بلندگو و یک حلقه ال ای دی استفاده شده است.

ربات یاد شده به یک پمپ و برخی قابلیت های های جذاب دیگر نیز مجهز است.

این ربات دارای هشت محفظه برای نگهداری مواد مختلف است و با ترکیب این مواد با نسبت های مختلف می تواند نوشیدنی های متنوعی را به کاربران تحویل دهد. ربات یاد شده بعد از گذشت مدتی درک بهتری از سلیقه افراد پیدا کرده و درصد اجزای به کار رفته در نوشیدنی های خود را بر همین اساس تعیین می کند.

ربات مذکور می تواند در زمانی که شما منتظر آماده شدن نوشیدیتان هستید با شما صحبت کند و حتی برایتان لطیفه تعریف کند. کدهای منبع این ربات در اینترنت به اشتراک گذارده شده و قیمت نمونه اولیه آن ۵۷۰ دلار است.

ساخت روبات با قابلیت عرضه انواع نوشیدنی و پخش اخبار و لطیفه


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب