رونالدو آقای گل تاریخ 5 لیگ معتبر اروپا شد

ستاره پرتغالی رئال مادرید با گل هایی که برابر سلتاویگو به ثمر رساند به عنوان بهترین گلزن تاریخ 5 لیگ برتر معتبر اروپایی دست یافت.

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،کریستیانو رونالدو که یکشنبه شب در دیدار مقابل سویا دو بار گلزنی کرد و با مجموع 366 گل، در کنار جیمی گریوز ستاره سابق فوبال انگلیس مشترکا به عنوان بهترین گلزن 5 لیگ معتبر اروپا دست یافته بود، شب گذشته مقابل سلتاویگو دو گل دیگر هم به ثمر رساند تا با 368 گل زده به تنهایی در صدر گلزنان تاریخ 5 لیگ معتبر اروپا قرار بگیرد.

 پس از رونالدو جیمی گریوز با 366 گل ،گرد مولر گلزن افسانه ای باشگاه بایرن مونیخ با 365 گل و لیونل مسی با 347 گل در رتبه های بعدی قرار دارند.

علاوه بر این رونالدو با گلزنی برابر سلتا تعداد گل های خود برای رئال مادرید را به 402 گل رساند و با توجه به دو بازی باقیمانده مقابل مالاگا در لالیگا و یوونتوس در فینال لیگ قهرمانان اروپا می تواند بر این تعداد بیفزاید.

انتهای پیام/

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب