نمرات ایرانی‌های لیگ روسیه اعلام شد

مهاجم ایرانی تیم روستوف نمره فنی بسیار خوبی در هفته بیست‌ونهم لیگ برتر روسیه دریافت کرد و سعید عزت‌اللهی و میلاد محمدی نمره‌های متوسط گرفتند.

نمرات ایرانی‌های لیگ روسیه اعلام شد

به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزش باشگاه خبرنگاران جوان،سه بازیکن ایرانی شاغل در لیگ برتر روسیه شب گذشته در بازی  هفته بیست‌ونهم لیگ برای تیم های خود به میدان رفتند که در بین آنها سردار آزمون عملکرد بسیار خوبی داشت و دو بازیکن دیگر کشورمان متوسط ظاهر شدند.

روستوف با بهره مندی از سردار آزمون شب گذشته (چهارشنبه) میهمان آنژی بود و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید، که سردار از دقیقه 46 وارد میدان شد گل اول تیمش را در دقیقه 61 زد.

 خبرگزاری ورزشی چمپیونات روسیه مطابق هر هفته این بار هم به عملکرد بازیکنان تیم ها پرداخته و به سردار آزمون نمره بسیار خوب 7.5 را داد. سعید عزت‌اللهی، هافبک ایرانی تیم آنژی هم که از دقیقه 67 در ترکیب تیمش قرار گرفته بود نمره متوسط 6 را دریافت کرد.

این خبرگزاری برای عملکرد 90 دقیقه‌ای میلاد محمدی، مدافع ایرانی تیم ترک گروزنی در بازی شب گذشته برابر اسپارتاک مسکو هم نمره خوب 6.5 را اختصاص. ترگ گروژنی در این بازی خارج از خانه با نتیجه 3 بر صفر شکست خورد.

در جدول رده‌بندی لیگ برتر روسیه روستوف با 48 امتیاز چهارم است و و ترک گروزنی45 امتیازی در رتبه‌ ششم و آنژی هم با 30 امتیاز در رده دوازدهم جای گرفته اند.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب
همایش جمع بندی هندسه تحلیلی بخش دوم
چهارم ریاضی     دبیر : سینا محمد پور