تکلیف ونگر بعد از فینال جام حذفی مشخص می‌شود

آینده سرمربی تیم فوتبال آرسنال در نشست هیئت مدیره پس از فینال جام حذفی انگلیس مشخص می‌شود.

تکلیف ونگر بعد از فینال جام حذفی مشخص می‌شودبه گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان،آرسن ونگر تا پایان فصل جاری با آرسنال قرار داد دارد و رفتن یا ماندن او در نشست هیئت مدیره پس از بازی این تیم  مقابل چلسی در فینال جام حذفی  مشخص می شود.

ونگر در نشست مطبوعاتی پیش از دیدار روز یکشنبه با اورتون گفت:  مهمترین مسئله پیروزی در بازی روز یکشنبه برابر اورتون است. پس از آن این که چه اتفاقی برای من می افتد اهمیت کمتری دارد.

پس از فینال جام حذفی هیئت مدیره باشگاه نشستی در مورد آینده من خواهد داشت. آن زمان است که همه چیز قطعی می‌شود. نمی‌دانم در این نشست هم چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی افزود: در این نشست جنبه‌های زیادی از باشگاه آرسنال مورد بحث قرار می‌گیرد، از جمله سرمربی تیم، بازیکنانی که می‌توانند به ترکیب تیم اضافه شوند و یا بازیکنانی که ممکن است از آرسنال جدا شوند. احتمالاً پس از بازی با چلسی باشگاه موضع خود را اعلام خواهد کرد.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

باسخ به سوالات شما در زمینه مشاوره کارنامه و هدف گذاری برای آزمون ها ، شروع مطالعه برای کنکور 97 ، روش درس خواندن ، مدیریت منابع و تکمیل ظرفیت کنکور 96 و ...

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب