پتنت جدید شرکت اپل برای نگه‌داری پیتزای کارمندان

همانطور که مدت‌هاست شنیده‌ایم، اپل برای افزایش بهره‌وری کارمندانش در زمینه خلاقیت در حال ساخت یک ساختمان بسیار شیک و مجهز در کوپرتینوی کالیفرنیاست.

همانطور که مدت‌هاست شنیده‌ایم، اپل برای افزایش بهره‌وری کارمندانش در زمینه خلاقیت در حال ساخت یک ساختمان بسیار شیک و مجهز در کوپرتینوی کالیفرنیاست. این شرکت حتی برای راحتی کارمندانش در رستوران این ساختمان هم اختراعی ثبت کرده است.

به گزارش گروه علم و فناوری آنا به نقل از BusinessInsider، اپل در حالی که در حال تکمیل ساختمان 260 هزار مترمربع و با هزینه پنج میلیارد دلاری است، پتنتی را هم برای جعبه‌های پیتزایی به ثبت رسانده که قرار است در رستوران این ساختمان برای کارمندان سرو شود.

این جعبه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اگر کارمند قصد برگرداندن آن را به میز خود داشته باشد تا بعدا آن را بخورد، پیتزا بیات نشود.

این جعبه به شکل دایره و در ابعاد پیتزای یک‌نفره طراحی شده است و نوآوری اصلی اپل، سوراخ کردن درب محفظه است تا هوا بتواند به راحتی جریان پیدا کند و از شل شدن پیتزا جلوگیری شود.

علاوه بر این، جعبه پیتزای اپل برآمدگی‌های در کف دارد که موجب به وجود آمدن فضای خالی برای عبور هوا در قسمت زیر پیتزا و مانع تر شدن آن می‌شود.

اپل گفته است که برای ساخت این جعبه از مواد بازیافت شده هم می‌توان استفاده کرد.

پتنت جدید شرکت اپل برای نگه‌داری پیتزای کارمندان


منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما
پاسخ تلفنی به سوالات مشاوره ای و آموزشی شما

در بین قبولی هایم کدام رشته را انتخاب کنم ؟
تغییر رشته دادن در یک دانشگاه چه ضوابطی دارد؟

باسخ به سوالات شما در زمینه تکمیل ظرفیت ، انتخاب نوع دانشگاه (سراسری ، آزاد ، پردیس ، غیرانتفاعی ) ، انتقالی و مهمان ، رزرو دانشگاه ، کارنامه سبز و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون کد
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب