پتنت جدید شرکت اپل برای نگه‌داری پیتزای کارمندان

همانطور که مدت‌هاست شنیده‌ایم، اپل برای افزایش بهره‌وری کارمندانش در زمینه خلاقیت در حال ساخت یک ساختمان بسیار شیک و مجهز در کوپرتینوی کالیفرنیاست.

پتنت جدید شرکت اپل برای نگه‌داری پیتزای کارمندان

همانطور که مدت‌هاست شنیده‌ایم، اپل برای افزایش بهره‌وری کارمندانش در زمینه خلاقیت در حال ساخت یک ساختمان بسیار شیک و مجهز در کوپرتینوی کالیفرنیاست. این شرکت حتی برای راحتی کارمندانش در رستوران این ساختمان هم اختراعی ثبت کرده است.

به گزارش گروه علم و فناوری آنا به نقل از BusinessInsider، اپل در حالی که در حال تکمیل ساختمان 260 هزار مترمربع و با هزینه پنج میلیارد دلاری است، پتنتی را هم برای جعبه‌های پیتزایی به ثبت رسانده که قرار است در رستوران این ساختمان برای کارمندان سرو شود.

این جعبه‌ها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که اگر کارمند قصد برگرداندن آن را به میز خود داشته باشد تا بعدا آن را بخورد، پیتزا بیات نشود.

این جعبه به شکل دایره و در ابعاد پیتزای یک‌نفره طراحی شده است و نوآوری اصلی اپل، سوراخ کردن درب محفظه است تا هوا بتواند به راحتی جریان پیدا کند و از شل شدن پیتزا جلوگیری شود.

علاوه بر این، جعبه پیتزای اپل برآمدگی‌های در کف دارد که موجب به وجود آمدن فضای خالی برای عبور هوا در قسمت زیر پیتزا و مانع تر شدن آن می‌شود.

اپل گفته است که برای ساخت این جعبه از مواد بازیافت شده هم می‌توان استفاده کرد.

پتنت جدید شرکت اپل برای نگه‌داری پیتزای کارمندان


منبع :مشاوره تلفنی و پاسخ به سوالات شما درباره امتحانات

چگونه برای درس خواندن در دوره امتحانات برنامه ریزی کنم ؟
پاسخ به سوالات شما درباره کارنامه ، روش های مطالعه ، انتخاب کتاب های آموزشی و ....

از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
پاسخگویی 8 تا 24
روابط طولی در مثلث از هندسه 2 يازدهم
يازدهم رياضي     دبیر : میلاد موسوی