پرواز ماشین‌های پرنده در المپیک 2020

با سرمایه‌گذاری شرکت تویوتا در زمینه خودروهای پرنده، ژاپن یک گام به استفاده از ماشین‌های پرنده در المپیک 2020 نزدیک‌تر شد. قرار است در المپیک 2020 توکیو مشعل المپیک با اس

پرواز ماشین‌های پرنده در المپیک 2020

با سرمایه‌گذاری شرکت تویوتا در زمینه خودروهای پرنده، ژاپن یک گام به استفاده از ماشین‌های پرنده در المپیک 2020 نزدیک‌تر شد. قرار است در المپیک 2020 توکیو مشعل المپیک با استفاده از یک ماشین پرنده حامل سرنشین، روشن شود.

سازندگان کوچکترین خودروی پرنده که از فناوری هواپیماهای بدون سرنشین بهره می‌برد، امیدوارند با این سرمایه‌گذاری جدید بتوانند نمونه اولیه این ماشین‌ها را در سال 2018به پرواز درآورند.
این خودروی پرنده در واقع یکی از نتایج پروژه تحقیقاتی Cartivator است که توسط گروهی از مهندسان جوان صنعت هوافضا به اجرا درآمده و بخش عمده سرمایه آن تاکنون توسط عموم مردم تامین شده است.
اکنون با سرمایه‌گذاری تویوتا که گفته می‌شود قرار است به مبلغ 42.5 میلیون ین معادل 290 هزا پاوند برسد، جان تازه‌ای به این پروژه بخشیده شده و انتظار می‌رود با سرعت بیشتری به اهداف خود برسد.
این خودرو بدون سرنشین که با عنوان SkyDrive شناخته می‌شود، دارای سه چرخ، چهار ملخ و یک سیستم کنترل تعاملی است و ابعاد آن به 2.9 در 1.3 متر می‌رسد. پیش بینی‌می‌شود این ماشین بتواند با سرعت 100 کیلومتر درساعت و در ارتفاع 10 متری زمین به پرواز درآید.

منبع :

پاسخ تلفنی به سوالات شما و برنامه ریزی شخصی

برنامه ریزی روزانه و زمان بندی صحیح برای مطالعه در ایام امتحانات و دوران جمع بندی کدام است؟
مناسب ترین کتاب ها برای دوران جمع بندی ؟
بهترین تغذیه برای افزایش حافظه و کاهش خواب آلودگی و خستگی کدام است؟ چگونه تمرکزم را در حین مطالعه بالا ببرم؟
از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور بدون پیش شماره
با شماره 9099071219 تماس بگیرید
ساعت پاسخگویی از 8 صبح تا 12 شب